پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

قاطعیت با بدخواهان و دوستی و تفاهم با مردم مهم است / رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: در برابر دشمن، بدخواه، توطئه‌گر و تهمت‌زن باید با قاطعیت عمل کرد ولی در مقابلِ مردم باید با تواضع، دلسوزی و دوستی وار..

ادامه مطلب

عکس ، توئیت برجامی ظریف

وزیر امور خارجه بعد از دیدار با همتایان چینی و روسی و قبل از نشست با نمایندگان اروپا توئیتی را در صفحه خود منتشر کرد.  توئیت برجامی ظر..

ادامه مطلب

کسی که حجاب اضطراری را تأیید می‌کند نمی‌تواند مستند فقهی بیاورد / سروش محلاتی

یک استاد حوزه علمیه گفت: استناد به فتوا جهت اضطراری کردن و مجازات کردن یک فرد متخلف از وظایف دینی بدون در نظر گرفتن نظر کارشناسان امور اجتماعی بی‌مور..

ادامه مطلب

اگر بگذارند روحانی محبوب می‌ماند

افزایش آگاهی، رشد بلوغ سیاسی و پیگیری رسانه ها یکی از بااهمیت ترین و اصلا شاید بااهمیت ترین بحث روزهای اخیر را تحت الشعاع خود قرار داده هست. گزینش کابینه دو..

ادامه مطلب

تصویر العمل اخیر وزارت کشور، نتیجه فشارهای جریان‌های سیاسی در آستانه تشکیل کابینه است / شورای نگهبان

اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان به وزارت کشور درخصوص مطالب مطرح شده است راجع به اخذ رای بعد از ساعت ۲۴ در روز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری پاسخ ..

ادامه مطلب

درخواست حسین فریدون از صداوسیما جهت ایجاد وقت پاسخ به بیانات یک نامزد ریاست‌جمهوری

در پی پخش گفت‌وگوی محمدباقر قالیباف، یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از شبکه دو سیما و بیان مطالبی راجع به نحوه تعیین مدیران بانک‌ها از سوی وی، حس..

ادامه مطلب

دست قالیباف در افشای تهمت‌هایش به روحانی خالی بود ، مناظره امشب سبد رای اصلاح‌طلبان را تکان داد

یک عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: مناظره امشب سبد رای اصلاح طلبان را تکان و کسانی که تا امروز قصد نداشتند رای بدهند ترغیب کرد که به پای صندوق های رای..

ادامه مطلب

اتهامات قالیباف زنگ‌خطر است/ مردم فریب‌نمی‌خورند ، منتجب‌نیا

اصول‌گرایان به‌دنبال دومرحله‌ای کردن انتخابات هستند | تأکید بر دولت ۹۶درصدی بعد امنیتی دارد منتجب نیا:اتهامات قالیباف زنگ خطر است/ مردم ف..

ادامه مطلب

قالیباف ورژن تازه احمدی‌نژاد است / جهانگیری پدیده بود ، انتظار می‌رفت که من

در این جلسه بعضی از نامزدهای انتخاباتی همچون مردها رئیسی، هاشمی‌طبا و میرسلیم تنها به کلی‌گویی پرداختند به همین علت حواس عموم زیاد معطوف به مردها قالیبا..

ادامه مطلب