پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

وزیر اقتصاد حق گفتن کلمات یاس آور ندارد! / کرباسیان

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه توجه به دغدغه های اقتصادی مردم جهت وی یک اصل است ، گفت وزیر اقتصاد حق ندارد در اظهارنظرهای عمومی کلمات یاس آور ..

ادامه مطلب

دلیل زیاد کردن دو برابری قیمت عینک

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان عینک گفت: شرایط بازار به گونه‌ای است که مواد مصرفی و لوازم‌ جانبی عینک کم شده است و تا دو برابر زیاد کردن قیمت را..

ادامه مطلب

تصویر العمل بازار نفت به تهدیدهای ترامپ

گمانه زنی‌ها نسبت به تصمیمی که دولت آمریکا راجع به توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران خواهد گرفت و مجموعه‌ای از عوامل دیگر، واقعیت جدیدی را در بازار نفت رقم..

ادامه مطلب

«پروفسور حمید مولانا» با ۶۷۴ هزار دلار بودجه دریافتی چه کرد و الان کجاست؟ ،

پس از انتصاب حمید مولانا به عنوان مشاور احمدی نژاد، نام وی جهت نخستین بار در بودجه سال ۱۳۸۷ ذکر و ردیف بودجه جهت او در نظر گرفته شد. این بودجه در آن..

ادامه مطلب

مارپیچ نوسان در بازار طلا و ارز

به گزارش دنیای اقتصاد ؛ روز گذشته، نوسانات دلار و سکه شکل مارپیچی به خود گرفت. شاخص ارزی در ابتدای روز به سرعت زیاد کردن یافت، در ادامه کمی آرام گرفت..

ادامه مطلب

اقتصاد کشور عزیزمان ایران باید در CCU خوابیدن شود! ، قیمت ارز عامدانه زیاد کردن یافته

یک اقتصاددان می‌گوید زیاد کردن قیمت ارز چندان منطقی نیست آیا که امروز دولت می‌تواند روزانه سه میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه نفت بفروشد و قاعدتا باید عرضه ارز در ..

ادامه مطلب

جدول + افزایش قیمت در بیمه شخص ثالت

به گزارش ایسنا، طی هفته گذشته قیمت حق بیمه دریافتی شرکتهای بیمه در رشته ثالت با حدود ۱۰ درصد زیاد کردن مواجه شده است است. افزایش قیمت در بیمه..

ادامه مطلب

بازگشتِ تدریجی رونقِ مسکن

وضعیت ساخت وساز در کشور نشانگر توقف فرآیند سقوط سرمایه‌گذاری ساختمانی و بازگشت تدریجی سازنده‌ها به بازار از نیمه سال گذشته هست. از این رو اوضاع سرمایه‌گذاری د..

ادامه مطلب

زبان مناسبات در روابط اقتصادی باید زبان منطق باشد و نه ارعاب و تهدید/ مدیر جمهو

وزیر نفت در رابطه با گزارش چندی پیش رویترز مبنی بر این که هند به تلافی عدم واگذاری قرارداد توسعه میدان فرزاد بی درصدد کم کردن خرید نفت خود از کشور عزیزمان ایران ..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 756 تومان ، زیاد کردن قیمت سکه در دومین روز هفته

امروز سکه طرح قدیم به قیمت یک میلیون و 211 هزار و 100 تومان در بازار داد و ستد شد. زیاد کردن قیمت سکه در دومین روز هفته/ دلار سه هزار و 75..

ادامه مطلب