پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

جریمه 30 هزارتومانی جهت تعقیب کنندگان خودروهای امدادی

پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از جریمه 30 هزارتومانی جهت تعقیب کنندگان خودروهای امدادی خبر داد. جریمه 30 هزارتومانی جهت تعقیب کنندگان خودروهای امدا..

ادامه مطلب

معرفی سامانه عضویت طرح ترافیک تازه تا آخر اسفند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از معرفی سامانه ثبت اطلاعات خودرویی شهروندان تهرانی تا آخر اسفند خبر داد.  معرفی س..

ادامه مطلب

بوسه‌های مرگبار

يازده بار بر زبان شاه مار کبرا بوسه زد و به «ملکه مار ایران» ملقب شد؛ هر چند پیش از این هم پدرش لقب «سلطان مار ایران» را یدک می کشید. البته ماجرا ب..

ادامه مطلب

خشکی دریاچه ارومیه، یکی ازعلل سقط جنین دام است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: براساس بررسی‌های انجام گرفته، خشکی دریاچه ارومیه، یکی از علل سقط جنین دام است.  خشکی دری..

ادامه مطلب

جمعیت شهری در استان اصفهان، بیش از میانگین کشوری است

استاندار اصفهان گفت: بیش از 88 درصد جمعیت استان اصفهان در مناطق شهری ساکن هستند که بیش از میانگین کشوری است و از این رو است که مدیریت شهری نیز اهمیت خاص ..

ادامه مطلب

شفاف‌سازی کارنامه عملکرد 12 ساله قالیباف / ماموریت تازه شورای شهر به محمدعلی نجفی

اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز با رای به دوفوریت طرح ارایه گزارش 100 روزه و گزارش بر سند تحول و عوض کردن مدیریت شهر تهران، نجفی را ..

ادامه مطلب

تصویر العمل قالیباف به ساخت‌وساز بی‌رویه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به انتقاداتی که به ساخت و سازهای بی‌رویه در دوره مدیریت او می‌شود، گفت: من متاسفم که بعضی‌ها می‌گویند، آیا ای..

ادامه مطلب

آینده نگری رگبار و رعد و برق در پایتخت ، وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی از وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور خبر داد. وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور/ آینده نگری رگبار و رعد..

ادامه مطلب

فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم در اردیبهشت ۹۶

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای تمامی مشمولان کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم اردیبهشت ۱۳۹۶ را به خدمت سربازی فرا..

ادامه مطلب