پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

مسئولان وزارت نفت به دنبال انحلال نفت آبادان هستند/ نمی‌توانید تیم‌داری کنید بگویید ، کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از هواداران‌مان تقدیر می‌کنم که ۹۰ دقیقه جهت تیمشان سنگ تمام گذاشتند. کمالوند: مسئولان وزارت نفت به دنب..

ادامه مطلب

«پروفسور حمید مولانا» با ۶۷۴ هزار دلار بودجه دریافتی چه کرد و الان کجاست؟ ،

پس از انتصاب حمید مولانا به عنوان مشاور احمدی نژاد، نام وی جهت نخستین بار در بودجه سال ۱۳۸۷ ذکر و ردیف بودجه جهت او در نظر گرفته شد. این بودجه در آن..

ادامه مطلب

وقوع انفجاری شدید در پایتخت یونان

یک انفجار شدید ساختمان دادگاهی در مرکز شهر آتن، پایتخت یونان را ساعاتی بعد از آن که پارلمان این کشور رای به برخورد با معترضان تجمع کننده در ساختمان ای..

ادامه مطلب

زلزله 4،6 ریشتری سرپل ذهاب را لرزاند

زمین لرزه ای به بزرگی 4،6ریشتر چهارشنبه شب در ساعت 23 و 31 دقیقه و 6 ثانیه سرپل ذهاب استان کرمانشاه را به لرزه در آورد.  زلزله 4،6 ریشتری ..

ادامه مطلب

تلویزیون قطره چکانی بودجه می‌دهد ، «۸۷ متر» سریال قابل دفاعی می‌شود

حسن آقاکریمی با اشاره به پرسشها مالی سریال «۸۷ متر» بیان کرد که تلویزیون به صورت قطره چکانی بودجه می دهد و چون این بودجه ها کم است آنها را با مسئله مواجه ..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران از برجام منحرف شده است است / ترامپ

دونالد ترامپ در بخشی از صحبت خود در مورد روش تازه امنیت ملی آمریکا و در ادامه ادعاهای بی‌اساس خود علیه کشور عزیزمان ایران گفت که کشور عزیزمان ایران از بر..

ادامه مطلب

بوسه‌های مرگبار

يازده بار بر زبان شاه مار کبرا بوسه زد و به «ملکه مار ایران» ملقب شد؛ هر چند پیش از این هم پدرش لقب «سلطان مار ایران» را یدک می کشید. البته ماجرا ب..

ادامه مطلب

تحقیر میلان در زمین قعرنشین سری آ, هلاس ورونا ۳ گل به تیم گتوزو زد ، هفته هفدهم سری آ

به گزارش مهر، تیم فوتبال میلان روز یکشنبه در هفته هفدهم سری آ ایتالیا در زمین هلاس ورونا ۳ بر صفر شکست خورد. هفته هفدهم سری آ؛ تحقیر میلا..

ادامه مطلب

اعلام وقت عرضه فصل سوم «شهرزاد»

پخش سریال «شهرزاد» با عرضه قسمت اول از فصل سوم این سریال از نهم بهمن‌ ماه از سر گرفته می‌شود. اعلام وقت عرضه فصل سوم «شهرزاد» عبارات مهم :..

ادامه مطلب

رونالدو بهتر از مسی در گلزنی

مهاجم رئال مادرید میانیگن گلزنی بهتری نسبت به مهاجم بارسلونا در سال ۲۰۱۷ و این فصل داشته است. رونالدو بهتر از مسی در گلزنی عبارات مهم ..

ادامه مطلب