پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

تصویر العمل اخیر وزارت کشور، نتیجه فشارهای جریان‌های سیاسی در آستانه تشکیل کابینه است / شورای نگهبان

اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان به وزارت کشور درخصوص مطالب مطرح شده است راجع به اخذ رای بعد از ساعت ۲۴ در روز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری پاسخ ..

ادامه مطلب

طراحی یک برچسب هوشمند جهت جلوگیری از تعرض به زنان

محققان در موسسه فناوری ماساچوست موفق به توسعه یک ابزار پوشیدنی شدند که می‌تواند تعرض جنسی را در لحظه تشخیص داده و به جلوگیری از آن کمک کند. طراح..

ادامه مطلب

تأثیر آلودگی هوا بر بازگشت بیماری ام‌اس

محققان دریافتند آلودگی هوا با بیماری‌های عصبی مثل ام اس، آلزایمر و پارکینسون ارتباط مستقیم دارد.  تأثیر آلودگی هوا بر بازگشت بیماری ام اس ..

ادامه مطلب

نتانیاهو از ترامپ و پادشاه اردن تقدیر کرد

در پی تصمیم اسرائیل مبنی بر خارج کردن کارکنان سفارت خود در اردن، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تلاش‌های دونالد ترامپ و پادشاه اردن جهت حل این بحران و بازگرداندن د ..

ادامه مطلب

تصویری که ارسطو از پشت صحنه «پایتخت ۵» به اشتراک گذاشت

احمد مهرانفر تصویری از خود، محسن تنابنده، هومن حاجی عبداللهی و ریما رامین‌فر را در پشت صحنه «پایتخت ۵» منتشر کرد. تصویری که ارسطو از پشت صح..

ادامه مطلب

واکنش معاون سیاسی دفتر رییس جمهور به نقض روح برجام

معاون سیاسی دفتر رییس جمهور در یادداشتی توئیتری به مساله زیاد کردن موارد نقض روح برجام از سوی آمریکا تصویر العمل نشان داد. واکنش معاون سیاسی دفتر ..

ادامه مطلب

تصویر العمل قالیباف به ساخت‌وساز بی‌رویه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به انتقاداتی که به ساخت و سازهای بی‌رویه در دوره مدیریت او می‌شود، گفت: من متاسفم که بعضی‌ها می‌گویند، آیا ای..

ادامه مطلب

رهایی 3 قاتل از اعدام در پای چوبه دار

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛چهار مرد جوان که درپرونده های جداگانه وبه اتهام قتل عمد محکوم به قصاص شده است بودند، درحالی پای چوبه دار رفتند که درآخرین لح..

ادامه مطلب

بازگشتِ تدریجی رونقِ مسکن

وضعیت ساخت وساز در کشور نشانگر توقف فرآیند سقوط سرمایه‌گذاری ساختمانی و بازگشت تدریجی سازنده‌ها به بازار از نیمه سال گذشته هست. از این رو اوضاع سرمایه‌گذاری د..

ادامه مطلب

دوپینگ دو تکواندوکار کشور عزیزمان ایران مثبت اعلام شد

فدراسیون جهانی با ارسال نامه ای به پایتخت کشور عزیزمان ایران از مثبت شدن آزمون دوپینگ دو تکواندوکار خبر داد و خواستار توضیح مسئولان فدراسیون کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب