پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

شد ، روز جهانی بدون دخانیات&quot، افغانستان برنده جایزه &quot

افغانستان در میان ۲۴ کشور حوزه شرق مدیترانه، برنده جایزه امسال روز جهانی بدون دخانیات از سوی شرکت جهانی بهداشت (WHO) شده است است. افغانستان برنده..

ادامه مطلب

بدون هیچ تعصبی پذیرای آوارگان باشید / پاپ فرانسیس به کشورها

پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های دنیا روز یکشنبه در سخنانی خواستار غلبه بر افکار انحرافی در خصوص آوارگان و پذیرش بدون وحشت آنان شد. پاپ فرانسیس به ..

ادامه مطلب

احتمال تولد فرزند با بیماری نادر و ژنتیکی چقدر است؟

بیماری نادر و ژنتیکی نام دلواپس کننده‌ای هست؛ تولد هر نوزاد با این بیماری او را وارد دنیای غریبی می‌کند که هرگز از آن خارج نمی‌شود و تنها باید با او زندگ..

ادامه مطلب

نواری از مکالمات ترامپ در کاخ سفید نداریم / سرویس مخفی آمریکا

سازمان امنیتی سرویس مخفی آمریکا اعلام کرد که این شرکت هیچگونه نوار صوتی یا رونوشت محرمانه از مکالمات دونالد ترامپ در کاخ سفید ندارد. سروی..

ادامه مطلب

آخر کار «پایتخت ۵» در مازندران و سفر به پایتخت کشور عزیزمان ایران

تصویربرداری مجموعه «پایتخت ۵» در مازندران به آخر رسیده است و گروه به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازخواهند گشت تا بعد از گذراندن مرحله پیش تولید چندروزه در لوکیشن ..

ادامه مطلب

تصاویر ، پیاده‌روی مردان با کفش پاشنه بلند جهت همدردی با زنان

تصاویر زیر مربوط به پیاده روی سالانه‌ای است که در تورنتو کانادا با نشانه جلب توجه مردم راجع به زحمت زنان هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند برگزار می‌شود. ..

ادامه مطلب

برد پرسپولیس، برد ملی بود / بعضی بازیکنان باید از تیم بروند ، پنجعلی

پیشکسوت کلوب پرسپولیس می‌گوید جدایی علی اکبر طاهری موجب تضعیف این تیم می‌شود.  پنجعلی: برد پرسپولیس، برد ملی بود / بعضی بازیکنان باید ا..

ادامه مطلب