پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار گوناگون اختراعات قشنگی خطرناک و احمقانه در گذشته

«بُکش و خوشگلم کن» را به وضوح در این اختراعات خطرناک می‌بینید. بسیاری از مد‌های قشنگی در دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ به وجود آمدند.

اختراعات قشنگی خطرناک و احمقانه در گذشته

اختراعات قشنگی خطرناک و احمقانه در گذشته

عبارات مهم : اختراع

«بُکش و خوشگلم کن» را به وضوح در این اختراعات خطرناک می بینید. بسیاری از مد های قشنگی در دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ به وجود آمدند.

به گزارش برترین ها، «بُکش و خوشگلم کن» را به وضوح در این اختراعات خطرناک می بینید. بسیاری از مد های قشنگی در دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ به وجود آمدند. تقریبا همه این مدها که مشمول بر مدل مو و پوشاک یا حتی اختراعاتی در صنعت قشنگی می شدند، اثر خودشان را در تاریخ گذاشتند. ولی همه نمی دانند که چنین اختراعاتی وجود داشته است که خوشبختانه فراموش شده است اند، چون جهت سلامتی بسیار خطرناک بودند. بعضی از اختراعات قشنگی عجیب را در این مطلب مشاهده می کنید.

میکرومتر زیبایی
این دستگاه مخصوص جهت کمک به آرایشگران ایجاد شد تا نامتقارنی ها و نقص های صورت را ببینند. بعد از استفاده از این میکرومتر زیبایی، آرایشگران مطمئن می شدند که صورت مدل چه اصلاحاتی نیاز دارد و از چه لوازم آرایشی باید استفاده کنند. این دستگاه از تعداد زیادی پیچ و نوار فلزی تشکیل می شد که روی سر زنان قرار داده می شد و حدود ۳۲۵ راه جهت تنظیم کلاه جهت دستیابی به عالی ترین نتیجه وجود داشت. البته گاهی این فرآیند راحت نبود چون آرایشگر می توانست سر مشتری را محکم با این نوار ها فشار دهد. بعد از چند بار استفاده از میکرومتر، مشتری معمولا با سردرد آرایشگاه را ترک می کرد.

حالت دهنده مو
این دستگاه موج های دائمی روی سر زنانی ایجاد می کرد که مدل مو های حالت دار و موجدار دوست داشتند. ابتدا یک محلول شیمیایی به مو ها می زدند و بعد از آن آرایشگر مو های زنان را روی فر کننده های داغی می پیچید که از هر طرف به سر بسیار نزدیک بود. البته این فرآیند آسیب زیادی به موها می رساند، ولی در آن زمان، زنان عاشق مد های تازه بودند و زیاد به سلامتی اهمیتی نمی دادند.

اختراعات قشنگی خطرناک و احمقانه در گذشته

از بین برنده کک و مک
امروزه کک و مک صورت مد شده است و دخترانی که کک و مک مادرزادی ندارند، تلاش می کنند کک و مک دائم یا موقتی روی پوستشان ایجاد کنند. ولی مدت ها پیش، کک و مک عیب و نقص پوست محسوب می شد و همه تلاش می کردند پوستشان را صاف و براق نگه دارند و بسیاری از زنان میل شدیدی به برداشتن کک و مکشان داشتند، به همین علت این روش اختراع شد.

آرایشگر یک ماده شیمیایی مخصوص روی صورت زنان می زد و با یک دستگاه چشم ها، سوراخ بینی و دهان را می بست که در اثر مایع شیمیایی نسوزد. کک و مک ها در عرض یک هفته ناپدید می شدند. می توانید تصور کنید که این فرآیند چقدر خطرناک بود.

کلاه جادویی
داخل این کلاه فشار اتمسفری کمی داشت که تصور می شد به گردش خون کمک می کند. همه اعتقاد بودند که بعدا از این روش، زنان جوانتر و پوستشان کشیده تر می شود. ولی عوارض جانبی استفاده از آن شبیه پرواز با هواپیما یا اوج رفتن از کوه بسیار بلند بود که باعث می شد همه از آن استفاده نکنند. افرادی که ضعیف تر بودند غش می کردند و احساس خوبی نداشتند.

«بُکش و خوشگلم کن» را به وضوح در این اختراعات خطرناک می‌بینید. بسیاری از مد‌های قشنگی در دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ به وجود آمدند.

ماسک گرم کننده
این ماسک جهت کمک به گردش خون با گرما و صاف و سالم تر کردن صورت زنان ساخته شد. ایده کلی این ماسک بد نبود، ولی ساخت آن بی خطر نبود، چون بسیاری از دختران آن را روی حداکثر دما تنظیم می کردند که جهت پوست یا سلامت عمومیشان خوب نبود.

دستگاه چال گونه
چال گونه هر لحظه قشنگ و پرطرفدار بوده هست. به همین علت ایزابلا گیلبرت جهت زنانی که چال گونه مادرزادی نداشتند، یک دستگاه عجیب اختراع کرد. این دستگاه فقط یک فنر با دو برآمدگی بود که در گونه زنان فرو می رفت. بعد از چند روز استفاده از این دستگاه چال گونه های بسیار طبیعی ایجاد می کرد. ولی هنگام جویدن بسیار اذیت می کرد. در واقع بعد از استفاده طولانی باعث فرو رفتن بیش از حد دندان ها در هم می شد.

اصلاح کننده بینی
این هم یک اختراع فشاری دیگر، ولی این بار جهت بینی. مخترع این دستگاه ادعا می کرد زنان بدون عمل جراحی می توانند به آسانی با فشار دادن شکل بینی را عوض کردن دهند. این دستگاه شکل جدیدی به بینی شما می داد و آن را صاف تر و باریک تر می کرد. البته تاثیر آن موقتی بود و از تنفس طبیعی و سالم هم جلوگیری می کرد.

اختراعات قشنگی خطرناک و احمقانه در گذشته

کرم سمی
رادیوم نخستین کلمه ای است که در برچسب تجاری این محصول می بینید. بله آن ها واقعا از رادیوم در کرم صورت زنان استفاده می کردند. امروزه همه می دانند که رادیوم بسیار خطرناک هست، بنابراین ایده استفاده از چنین کرمی احمقانه به نظر می رسد.
مخترعان قول می دادند که این کرم صورت را جوان می کند و رادیوم به نحوه جادویی آن را پاکسازی می کند.

ماساژور پوست سر
این لرزشگر برقی با چهار دیسک سر را با ماساژ تسکین می داد. این دستگاه جهت جنبش گردش خون، تسریع رشد مو و جلوگیری از ریزش موی سر اختراع شد. ایده چنین تحریکی خوب بود، ولی استفاده از آن به شکل عمومی جهت سلامتی خطرناک بود و توصیه می شد خودشان در منزل این کار را کنند. به نظر شما کدم یک از این اختراعات قشنگی از همه بدتر بود؟

«بُکش و خوشگلم کن» را به وضوح در این اختراعات خطرناک می‌بینید. بسیاری از مد‌های قشنگی در دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ به وجود آمدند.

اختراعات قشنگی خطرناک و احمقانه در گذشته

واژه های کلیدی: اختراع | دستگاه | استفاده | اختراعات | اخبار گوناگون

اختراعات قشنگی خطرناک و احمقانه در گذشته

اختراعات قشنگی خطرناک و احمقانه در گذشته

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs