پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتظار این پرسشها را از آجرلو نداشتم/ درد دل‌های زیادی دارم ، گل‌محمدی

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: نخستین نفری بودم که از هواداران تراکتور سازی دفاع کردم و تعجب می‌کنم که آیا کلوب در آستانه بازی حساس با استقلال علیه من در رسانه‌ه

انتظار این پرسشها را از آجرلو نداشتم/ درد دل‌های زیادی دارم ، گل‌محمدی

گل محمدی: انتظار این پرسشها را از آجرلو نداشتم/ درد دل های زیادی دارم

عبارات مهم : استقلال

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: نخستین نفری بودم که از هواداران تراکتور سازی دفاع کردم و تعجب می کنم که آیا کلوب در آستانه بازی حساس با استقلال علیه من در رسانه ها چنین ادعایی را مطرح کرده هست.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی در تصویر العمل به جریمه ۲۰ درصدی اش از سوی کلوب گفت: خیلی تیم های لیگ برتری حتی قبل از ما حدف شدند. خیلی ها هم به پرسپولیس در پایتخت کشور عزیزمان ایران باخته و فقط یک تیم موفق به پیروزی و دو تیم موفق به کسب تساوی در آزادی شده است اند. با این وجود ما در بازی رفت به رغم کمبود بازیکن و پرسشها در اوج بدشانسی و با اشتباه محرز داوری باختیم و حقمان حتی برد بود و در بازی برگشت در منزل حریف با تعویض های اضطراری و یکسری اتفاقات، بد آوردیم. هر چند که باید بهتر از این بازی می کردیم. با این وجود این تصمیمی است که کلوب گرفته و اگر حرفی هم در قبال آن داشته باشم با کلوب در میان می گذارم نه این که بیایم آنها را در آستانه بازی حساس با استقلال در رسانه ها مطرح کنم.

انتظار این پرسشها را از آجرلو نداشتم/ درد دل‌های زیادی دارم ، گل‌محمدی

او ادامه داد: خوب است یادمان باشد که در نیم فصل اول، ما محروم از جذب بازیکن بودیم و با وجود جدایی و مصدومیت حداقل هشت بازیکن تیم در حال تلاش بودیم تا با کمک کلوب و هواداران از بحران عبور کنیم و توانستیم با جوانگرایی و بازیکن سازی هم از بحران عبور کنیم و هم سرمایه هایی را جهت حال و فردای تراکتور پرورش دهیم. یادمان باشد که بنده و همکارانم در نقل و انتقالات با چه هجمه ای از سوی تیم هایی که بازیکنان ارزش سرباز تراکتور شدند مواجه شدیم و چگونه آماج حملات دیگر مربیان و تیم ها قرار گرفتیم. حالا هم از یک سو جالب است جهت نخستین بار در فوتبال فقط یک نفر عامل ناکامی در دو بازی تلقی می شود و از سویی خدا را شکر می کنم که کلوب تصمیم گرفته فقط بنده جریمه شوم و این گونه کادر و بازیکنان تمرکز و روحیه مورد نیاز را جهت ادامه کار و بازی مهم پیش رو خواهند داشت.

گل محمدی راجع به این که یکی از علل جریمه اش “تحقیر تیم محبوب آذربایجان در کنفرانس خبری قبل و بعد از بازی عنوان شده” گفت: خیلی بلد نیستم با جملات بازی کنم و هرگز هم دنبال سوءاستفاده از احساس هواداران نیستم. بر این باورم که آنها خودشان خوب می توانند پرسشها را تحلیل کنند و راجع به عملکرد و حرف هایم قضاوت کنند. باز هم تاکید می کنم که هواداران بعد از سه باخت متوالی تیم، با حمایت خود شاهکار کردند و نگذاشتند در این نیم فصل بحرانی تنها بمانیم و ناامید شویم. در مجموع درد دل های زیادی راجع به پرسشها متفاوت دارم. فعلا هم تحت تاثیر این ادعای باشگاه، اعتراض های زیادی به من شده است هست. بنده هم راجع به عملکردم و اتفاقات و مسایل به وجود آمده اخیر یک نامه چهار صفحه ای نوشتم که آن را منتشر نکردم چون آرامش تیم برایم از خودم هم مهم تر هست. فقط این را بگویم که مصاحبه های بنده موجود است و بر مبنای آن هرگز نمی پذیرم حرفی زده باشم که ذره ای جنبه تحقیر داشته باشد و نخستین نفری هم بودم که از هواداران دفاع کردم چون جهت من هم که از دیار آذربایجان هستم اتفاقات بازی روز جمعه بسیار ناراحت کننده بود.

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: نخستین نفری بودم که از هواداران تراکتور سازی دفاع کردم و تعجب می‌کنم که آیا کلوب در آستانه بازی حساس با استقلال علیه من در رسانه‌ه

سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت: حتی بنده به علت این که به هواداران تراکتورسازی و آذری ها توهین زیادی شده است بود آن را محکوم کردم و به همین علت هوا علیه من در بین طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) هم ایجاد شد. در واقع بعد از من و آن هم در پی اعتراض گسترده هواداران تراکتور بود که کلوب هم بیانیه داد. بنده هم حسب وظیفه ام از هوادار تراکتور دفاع کردم و حالا آیا منصفانه است که چنین ادعایی مطرح شود و در آستانه بازی هم فضای هواداری نسبت به سرمربی خدشه دار شود و تحت تاثیر این ادعا قرار گیرد و هم تمرکز من و تیم دچار مسئله شود؟

او افزود: گفتم که من درد دل های زیادی دارم که در فرصتی مناسب آنها را مطرح خواهم کرد، فقط بگویم تعجب می کنم آیا با یک ادعای غیر واقع باید چنین هوا علیه بنده آن هم قبل از بازی حساس برابر استقلال به وجود بیاید. واقعا باید بدانم کلوب آیا چنین برداشت و تصوری داشته و آیا چنین ادعایی را مطرح کرده که خیلی برایم غیرقابل هضم است.

گل محمدی همچنین گفت: کلوب خوب می داند که من با کمال افتخار، اعتبار و آبروی فوتبالی ام را در بحرانی ترین فصل تاریخ تراکتورسازی نادیده گرفتم و مسئولیتی را قبول کردم که خیلی ها که ادعای علاقه و تعصب به تراکتور را دارند آن را نپذیرفتند. راجع به این پرسشها و بعضی پشت پرده ها یک دنیا حرف با هواداران عزیز دارم. به هر حال تصورم این بود که کلوب در آستانه بازی و حداقل تا زمانی که ما این جا مسئولیت داریم حمایت مان می کند ولی حالا که این اتفاق رخ نداده انتظار هم نداشتم چنین ادعایی مطرح شود. کلوب خود باید پاسخگوی حواشی ایجاد شده است باشد.

انتظار این پرسشها را از آجرلو نداشتم/ درد دل‌های زیادی دارم ، گل‌محمدی

صادقانه بگویم که انتظار این پرسشها را از آقای آجورلو نداشتم و ای کاش اگر مشکلی هم بود درون خانواده حل می شد نه این که با طرح آن در رسانه ها در آستانه بازی با استقلال، حرمت ما از بین رفته و تمرکز ما صرف این حواشی شود. بیش از این حرفی نمی زنم و فقط یک چیز می گویم، افتخار می کنم سرمربی تیم بزرگ و پرطرفدار تراکتورسازی هستم و با تمام وجود و بدون توجه به حواشی به کارم ادامه می دهم و تردید هم ندارم که هواداران هم ما را تنها نخواهند گذاشت و تا دقیقه ۹۰ بازی با استقلال، پرشور و همه جانبه از تیم محبوب خود حمایت خواهند کرد.

واژه های کلیدی: استقلال | گل محمدی | استقلال | تراکتور | هواداران | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs