پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا الغرافه جواب نامه ما را ندهد چیزی قطعی نیست/ ژوزه تمام شد ، گرشاسبی

مدیرعامل کلوب پرسپولیس گفت: خودمان را موظف دانستیم که مسئله محرومیت از دو پنجره برطرف شود. 

تا الغرافه جواب نامه ما را ندهد چیزی قطعی نیست/ ژوزه تمام شد ، گرشاسبی

گرشاسبی: تا الغرافه جواب نامه ما را ندهد چیزی قطعی نیست/ ژوزه تمام شد

عبارات مهم : برانکو

مدیرعامل کلوب پرسپولیس گفت: خودمان را موظف دانستیم که مسئله محرومیت از دو پنجره برطرف شود.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل کلوب پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ و افشین پیروانی از ساعت ۱۳:۳۰ امروز (شنبه) در نشست خبری کلوب شرکت کردند.

تا الغرافه جواب نامه ما را ندهد چیزی قطعی نیست/ ژوزه تمام شد ، گرشاسبی

گرشاسبی در ابتدا گفت: گرشاسبی راجع به جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس و ضرری که به کلوب وارد کرد، توضیح داد: پرسشها بعد از رفتن طارمی به ریزه اسپور به وجود آمد و ضررهایی به پرسپولیس وارد شد. کلوب موظف به پرداخت ۸۰۰ هزار یورو جریمه شد ولی با پیگیری اعضای محترم هیات دولت و همچنین شخص آقای دکتر سلطانی فر، توافقاتی صورت گرفت. همچنین خودمان را موظف دانستیم که مسئله محرومیت از دو پنجره برطرف شود.

او افزود: طارمی با توجه به دوری چهار ماه و ۱۰ روزه اش از مسابقه ها ضربه معنوی مجبور شده است بود و ما از او به جلسه هیات مدیره دعوت کردیم تا پیشنهاد تمدید بدهیم تا طارمی با جبران کردن، دل هواداران را به دست بیاورد. برانکو و پیروانی بارها با او جلسه گذاشتند ولی تفکر طارمی به این گونه بود که می خواست در خارج از کشور تجربه کسب کند چون می گفت سنش هم طوری است که نمی تواند چند سال دیگر صبر کند. خودم و اعضای هیات مدیره تمام تلاشمان را جهت ماندن مهدی طارمی انجام دادیم ولی اجازه هم نداریم که عظمت کلوب پرسپولیس را به خاطر یک بازیکن که از پرسپولیس دل کنده زیر پرسش ببریم.

مدیرعامل کلوب پرسپولیس گفت: خودمان را موظف دانستیم که مسئله محرومیت از دو پنجره برطرف شود. 

او ادامه داد: ورزش و موفقیت هر ورزشکاری دلی است و اگر دلش با تیم نباشد، قطعا هماهنگی اعصاب و عضله وجود نخواهد داشت. در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که با جبران بخشی از ضررهای وارد شده است اجازه رفتن طارمی را بدهیم. طبق تفاهم نامه ای که طارمی امضا کرده هست، او باید بخشی از دریافتی اش از الغرافه را به پرسپولیس بدهد. همچنین تمام پاداشی که فیفا جهت بازیکنان ملی پوش در نظر گرفته باید به صورت کامل به حساب کلوب واریز شود.

مدیرعامل کلوب پرسپولیس با بیان این که “طارمی از امضای قرارداد با الغرافه خبر داده است” گفت: تا زمانی که کلوب الغرافه به نامه ما پاسخ ندهد، این عنوان جهت ما قطعی نیست.

گرشاسبی در پاسخ به این پرسش که چه برنامه ای جهت تیم در وقت بسته بودن پنجره نقل و انتقالات دارد عنوان کرد: خوشبختانه آقای برانکو یک مربی حرفه ای در همه امور هست. او انسانی است که ضمن حفظ منافع خودش به سمت منافع کلوب نیز چرخش دارد. این یکی از عالی ترین خصوصیات اخلاقی برانکو هست. نشست های مختلفی را قبل از امضای قرارداد در زمینه استعدادیابی و تیم های پایه داشتیم. همین طور در حال نوشتن برنامه ای هستیم که هنوز نهایی نشده است تا تیمی در لیگ دو یا سه کشور داشته باشیم.

تا الغرافه جواب نامه ما را ندهد چیزی قطعی نیست/ ژوزه تمام شد ، گرشاسبی

گرشاسبی راجع به پرداخت مطالبات ژوزه گفت: ژوزه تمام شد. خیالتان راحت. بدهی ها صفر شد و خواهشم این است که دیگر بحثش را نکنید چون پرونده اش بسته شد. خاطره ای بگویم تا خستگی تان برطرف شود. رفیقی داشتیم که بازنشسته شده است بود. پرونده او را روی دوش ارزش گذاشته بودند و لااله الاالله گویان به سمت بایگانی می بردند. ما هم پرونده ژوزه را به همراه اعضای هیات مدیره بایگانی کردیم.

واژه های کلیدی: برانکو | پرونده | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs