پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برد پرسپولیس، برد ملی بود / بعضی بازیکنان باید از تیم بروند ، پنجعلی

پیشکسوت کلوب پرسپولیس می‌گوید جدایی علی اکبر طاهری موجب تضعیف این تیم می‌شود. 

برد پرسپولیس، برد ملی بود / بعضی بازیکنان باید از تیم بروند ، پنجعلی

پنجعلی: برد پرسپولیس، برد ملی بود / بعضی بازیکنان باید از تیم بروند

عبارات مهم : جدایی

پیشکسوت کلوب پرسپولیس می گوید جدایی علی اکبر طاهری موجب تضعیف این تیم می شود.

محمد پنجعلی در گفت وگو با ایسنا، راجع به پیروزی پرسپولیس برابر لخویا قطر و افزایش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به عنوان تنها نماینده فوتبال کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: این یک برد ملی بود. همه از این پیروزی شاد شدند آیا که موفقیت فوتبال باشگاهی در گروه موفقیت تیم های ما در لیگ قهرمانان آسیا هست. بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب بازی کردند. البته بازی بسیار سنگین بود. امیدوارم این بردها ادامه داشته باشد و پرسپولیس تا فینال این مسابقه های افزایش کند و قهرمان شود.

برد پرسپولیس، برد ملی بود / بعضی بازیکنان باید از تیم بروند ، پنجعلی

او راجع به رویکرد پرسپولیس جهت فصل آینده گفت: پرسپولیس به طور صددرصد باید تقویت شود. این تیم نیاز به بازیکنان خوب و قابل دارد. باید در زمینه بازیکنان خارجی هم خوب کار کنیم. حداقل هنگامی که پول می دهیم، این پول را بازیکنی بگیرد که بتواند جهت پرسپولیس مسئله گشا شود. باید بازیکنان مان در سطح اول فوتبال آسیا باشند.

پیشکسوت کلوب پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می کند پرسپولیس بتواند به مراحل بالاتر هم افزایش کند؟ تاکید کرد: اگر پرسپولیس تقویت شود، این اتفاق دور از انتظار نیست. در غیر این صورت کار سخت می شود و نمی توان از بعد تیم های قدرتمند آسیایی برآمد. نباید تیم را فقط جهت مسابقه های داخلی ببندیم. پرسپولیس باید حرفه ای شود.

پیشکسوت کلوب پرسپولیس می‌گوید جدایی علی اکبر طاهری موجب تضعیف این تیم می‌شود. 

پنجعلی با بیان اینکه الهلال عربستان رقیب بهتری نسبت به دیگر تیم های عربی است گفت: پرسپولیس از این تیم آشنایی بیشتری دارد و اگر به مصاف الهلال برود راحت تر بازی می کند. البته توصیه خوب این فصل این است که ما تا فینال به مصاف تیم های شرق آسیا نمی رویم. آن ها به مراتب تیم های نیرومند تری هستند. باز هم می گویم اگر به الهلال عربستان بخوریم بهتر است.

او راجع به اینکه در آخر این فصل چند بازیکن موثر پرسپولیس خواستار جدایی و انتقال به فوتبال اروپا هستند گفت: به هر حال شایعاتی هم وجود دارد. این حق بازیکنان است که راجع به آینده خود تصمیم بگیرند. باید جهت آنها جایگزین آینده نگری شود تا پرسپولیس کمترین آسیب را ببیند. جدایی بعضی بازیکنان اجتناب ناپذیر است.

پیشکسوت پرسپولیس راجع به وقت سوزی بازیکنان این تیم برابر لخویا هم گفت: به هر حال در فوتبال همه موقعیت ها گل نمی شوند. آنها هم موقعیت های گلزنی داشتند و نتوانستند گلزنی کنند. بازی بسیار پر فشاری را شاهد بودیم و ضریب غلط های در چنین بازی هایی اوج است.

برد پرسپولیس، برد ملی بود / بعضی بازیکنان باید از تیم بروند ، پنجعلی

پنجعلی با اظهار بی اطلاعی از استعفای علی اکبر طاهری از سمت سرپرستی کلوب پرسپولیس گفت: من نمی دانستنم که او استعفا داده هست. امیدوارم این خبر شایعه باشد. او در این تیم جا افتاده و جدایی طاهری موجب تضعیف پرسپولیس می شود. باید ثبات کلوب را حفظ کنند.

واژه های کلیدی: جدایی | افزایش | فوتبال | پیشکسوت | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | علی اکبر طاهری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs