پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

روز گذشته مهلت نقل‌و انتقالات زمستانی به آخر رسید و بر‌خلاف فصل‌های گذشته خبری از پرسپولیس و استقلال نبود و تراکتورسازی، ذوب‌آهن و استقلال خوزستان به جای سرخابی

ورود دلال ممنـوع!

ورود دلال ممنـوع!

عبارات مهم : خارجی

روز گذشته مهلت نقل و انتقالات زمستانی به آخر رسید و بر خلاف فصل های گذشته خبری از پرسپولیس و استقلال نبود و تراکتورسازی، ذوب آهن و استقلال خوزستان به جای سرخابی پرکارترین و فعال ترین تیم ها در نقل و انتقالات نیم فصل بودند . البته غیبت و انفعال کلوب پرسپولیس کاملا طبیعی و منطقی بود، آیا که این کلوب به حکم فیفا از حضور در 2 پنجره نقل و انتقالات محروم بود که نیم فصل نخستین دوره محرومیتش را سپری کرد .

اما استقلال در نقل و انتقالات نه تنها بازیکن جذب نکرد، بلکه یعقوب کریمی ، سجاد شهباززاده، حسن بیت سعید و مجتبی جباری را هم کنار گذاشت تا نقل و انتقالات منفی داشته باشد، خروج هایی که حتی مثل ترانسفر مهدی طارمی از پرسپولیس به الغرافه پولساز و درآمدزا هم نبود و استقلال در مواردی ناچار به پرداخت پول هم شده است یا خواهد شد . در واقع پرسپولیس با وجود محرومیت از نقل و انتقالات حداقل با ترانسفر طارمی و کسب درآمد 500 هزار دلاری از این انتقال کار مثبتی انجام داده ولی استقلال کاملا منفعل و بازنده بوده است . استقلال 2 بازیکن میلیاردی را کنار گذاشت و جهت تسویه حساب جباری هم احتمالا باید دست به جیب شود و حالا مبلغی هم هزینه کند و بازیکن تازه بگیرد، البته به شرطی که بازیکن آزاد باشد .

ورود دلال ممنـوع!

انفعال و نقل و انتقال معکوس کلوب استقلال جهت خیلی ها جای پرسش است و همه می پرسند آیا آبی ها با وجود تاکید وینفرد شفر به تقویت چند پست در نقل و انتقالات منفعل عمل کرده اند؟ شفر از زمانی که هدایت آبی ها را بر عهده گرفت، کارها زیادی انجام داد تا پرسشها فنی و حاشیه ای تیم را سر و سامان دهد و استقلال بحران زده را به ساحل نجات و آرامش برساند .

انصافا هم سرمربی آلمانی در این امر موفق بود، با این حال او تاکید کرده بود جهت حضور موفق در ادامه لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا تیمش باید در چند پست از جمله فوروارد تقویت شود . آمار ضعیف و فاجعه بار گلزنی استقلال در وقت علیرضا منصوریان که تا هفته های نهایی نیم فصل نخست هم ادامه داشت، شفر را سخت به فکر جذب یک مهاجم شش دانگ و گلزن انداخت و او اولویتش را جذب مهاجم خارجی اعلام کرد . بر مبنای همین اعلام نیاز بود که سیلی از فیلم و رزومه بازیکنان داخلی و خارجی روانه کلوب شد و مسئولان کلوب در جلساتی که با شفر داشتند آن ها را در اختیار سرمربی تیم ارزش قرار دادند ولی شفر مربی ای نبود که اجازه دهد کلوب یا واسطه ها برایش بازیکن گزینش کنند .

روز گذشته مهلت نقل‌و انتقالات زمستانی به آخر رسید و بر‌خلاف فصل‌های گذشته خبری از پرسپولیس و استقلال نبود و تراکتورسازی، ذوب‌آهن و استقلال خوزستان به جای سرخابی

شفر با متدها و معیارهای خودش به جست وجوی مهاجم خارجی پرداخت و چند مورد هم پیدا و به کلوب معرفی کرد، از جمله الحاجی گرو و بازیکن کامرونی که از بدشانسی او و استقلال هر 2 بازیکن با دریافت پیشنهادهای بهتر از لیگ های عربی و چین به پایتخت کشور عزیزمان ایران نیامدند . در این شرایط که تیر آبی ها جهت جذب مهاجم به سنگ خورده بود استقلال با سجاد شهباززاده و حسن بیت سعید، 2 مهاجم انتخابی منصوریان هم قطع همکاری کرد . هرچند با بازگشت محسن کریمی و بهنام برزای به استقلال تا حدودی جای خالی آن ها پر شده است ولی مسئله تمام کنندگی در خط حمله استقلال به قوت خود باقی است و آخرین مورد آن هم از دست دادن وقت مسلم گلزنی به وسیله علی قربانی در ثانیه های نهایی بازی با سایپا بود .

البته شفر همچنان بر جذب بازیکن خارجی اصرار دارد ولی می خواهد شخصا این کار را انجام دهد و به کلوب و دیگران اجازه دخالت نمی دهد . در واقع می خواهد پای دلالان را ببرد. او اگرچه نقل و انتقالات زمستانی را از دست داده، با این حال امیدوار است با وسواس و وقت کافی تا شروع لیگ قهرمانان بازیکن مورد نظرش را پیدا کند و آبی ها با مهاجم تازه پا به مسابقه های آسیایی بگذارند .

خراسان

واژه های کلیدی: خارجی | انتقال | بازیکن | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | نقل و انتقالات | نقل و انتقالات زمستانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs