پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فریاد خشم مربیان لیگ برتر بر سر داوران

به گزارش خبرآنلاین؛ هفته دوم لیگ برتر با چهار بازی پیگیری شد و پرسپولیس و سایپا و سیاه جامگان توانستند از سد حریفان خود بگذرند. پرسپولیس در تبریز با گلهای منشا

فریاد خشم مربیان لیگ برتر بر سر داوران

فریاد خشم مربیان لیگ برتر بر سر داوران

عبارات مهم : قضاوت

مربیان لیگ برتری از هفته های اول لیگ نسبت به قضاوت داوران اعتراض دارند.

به گزارش خبرآنلاین؛ هفته دوم لیگ برتر با چهار بازی پیگیری شد و پرسپولیس و سایپا و سیاه جامگان توانستند از سد حریفان خود بگذرند. پرسپولیس در تبریز با گلهای منشا و کمال کامیابی نیا در برابر تک گل فرزاد حاتمی، تراکتورسازی را شکست داد. سایپا هم با نتیجه 3-2 از سد صنعت نفتی گذشت که هفته پیش استقلال را در آبادان شکست داده بود. سیاه جامگان در رشت با نتیجه 2-1 سپیدرود را شکست داد و دیدار دو تیم فولاد و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با تساوی 1-1 به آخر رسید. از همین ابتدای لیگ مربیان نسبت به قضاوت داوران اعتراض دارند و عدم نتیجه گیری خود را به غلط های آنها ربط می دهند.

فریاد خشم مربیان لیگ برتر بر سر داوران

علی دایی بعد از پیروزی برابر صنعت نفت اعتقاد بود دواری زیاد به سود آبادانی ها سوت زده هست. شهریار فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت:من احترام خاصی جهت آقای کمالوند قائل هستم، ایشان نظر خودش را گفته هست. به نظر من باید ابتدا فیلم بازی را ببینیم و بعد نظر بدهیم. فکر می کنم من راجع به داوری صحبت نکنم خیلی بهتر هست. دوست دارم امسال کمتر راجع به داوری نظر بدهم. فکر می کنم هر کسی فوتبال را بفهمد متوجه می شود که داور امروز خیلی زیاد به سود صنعت نفت سوت زد تا اینکه به سود ما سوت بزند. شما ببینید بازیکنان من در نیمه دوم چه فوتبالی را ارائه کردند. ما از شش قدم گل نزدیم و چند وقت خوب را از دست دادیم. اگر من حواسم را به تیمم بدهم و تلاش کنم نقاط ضعف و قوت تیمم را در تمرینات بررسی کنم خیلی بهتر است از اینکه راجع به پرسشها حاشیه ای صحبت کنم.»

همچنین فراز کمالوند راجع به داوری گفت:نمی دانم راجع به قضاوت بازی چه بگویم. نمیخواهم کار سایپا را کم ارزش کنم ولی داور کمر تیم را نشکست بلکه ما را نابود کرد. جهت قضاوتی که انجام شد متاسفم. داور یک پنالتی اخراج را در دقایق ابتدایی بازی که روی شیمبا اتفاق افتاد نگرفت. پنالتی بعدی که گرفت اشتباه بود، روی گل دومی هم که خوردیم باز بازیکنان حریف روی شیمبا مرتکب اشتباه شدند که همان توپ به گل تبدیل شد. دیگر نمی دانم راجع به پرسشها فنی چه باید بگویم.»

به گزارش خبرآنلاین؛ هفته دوم لیگ برتر با چهار بازی پیگیری شد و پرسپولیس و سایپا و سیاه جامگان توانستند از سد حریفان خود بگذرند. پرسپولیس در تبریز با گلهای منشا

یحیی گل محمدی سرمربی تراکتورسازی بعد از شکست برابر پرسپولیس راجع به نحوه قضاوت داور گفت:«داوری در مجموع بد نبود. باید کارشناس ها روی آن نظر دهند. مهدی شریفی خودش می گوید مرا زدند. باید ببینیم کارشناسان راجع به اش چه می گویند. فکر می کنم سه دقیقه وقت اضافه کم بود و می توانست حداقل پنج دقیقه باشد.»

مجید جلالی هم در هفته اول به شدت به داوری اعتراض داشت و به نظر می رسد اعتراضات به داوران از همان هفته اول شروع شده است و داوران فصل مشکل را در پیش رو خواهند داشت.

در حالی كه 16 لیگ برتر برگزار شده است و در ابتدای راه لیگ هفدهم هستیم، به نظر می رسد اعتراض های مربیان به داوری ها سریعتر از انتظار شروع شده است است.

فریاد خشم مربیان لیگ برتر بر سر داوران

واژه های کلیدی: قضاوت | داوران | اعتراض | فوتبال | فوتبالی | اعتراضات | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs