پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رونالدو بهتر از مسی در گلزنی

مهاجم رئال مادرید میانیگن گلزنی بهتری نسبت به مهاجم بارسلونا در سال ۲۰۱۷ و این فصل داشته است.

رونالدو بهتر از مسی در گلزنی

رونالدو بهتر از مسی در گلزنی

عبارات مهم : بازیکن

مهاجم رئال مادرید میانیگن گلزنی بهتری نسبت به مهاجم بارسلونا در سال ۲۰۱۷ و این فصل داشته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو که اخیرا برنده پنجمین توپ طلایش شد دیروز (شنبه) در دیدار رئال مادرید و سویا توانست دبل کند و آمار گلزنی اش را اصلاح ببخشد. ستاره پرتغالی مادرید تاکنون چهار گل در لالیگا به ثمر رسانده هست. این بازیکن به علت محرومیت در سوپرجام اسپانیا شروع فصل را از دست داد و نتوانست در چهار دیدار حضور داشته باشد. این عنوان باعث شد روی روند گلزنی اش اثر بگذارد.

رونالدو بهتر از مسی در گلزنی

رونالدو شرایط کاملا متفاوتی در لیگ قهرمانان اروپا دارد. او رکوردشکنی کرد و نخستین بازیکنی شد که توانست در همه بازی های مرحله گروهی گلزنی کند. مهاجم رئال مادرید در این فصل با پیراهن تیم باشگاهی اش ۱۴ گل به ثمر رساند (۴ گل در لالیگا و ۹ گل در لیگ قهرمانان و یک گل در سوپرجام). مهاجم پرتغالی به همراه پرتغال چهار بار گلزنی کرد که همه آن ها در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود. او در مجموع در ۱۸۶۱ دقیقه ۱۸ گل به ثمر رساند و میانگین گلزنی اش یک گل در هر ۱۰۳ دقیقه است.

لیونل مسی رقیب رونالدو گل های بیشتری از او زده است ولی در دقایق بیشتری این اتفاق رخ داده هست. مهاجم بارسلونا ۱۷ گل جهت آبی اناری ها به ثمر رسانده است (۱۳ گل در لالیگا، سه گل در لیگ قهرمانان و یک گل در سوپرجام اسپانیا). این در حالی است که با پیراهن تیم ملی آرژانتین برابر اکوادور در مرحله مقدماتی جام جهانی هت تریک کرد. مسی در ۲۳۱۳ دقیقه ۲۰ بار گلزنی کرده هست. میانگین گلزنی این بازیکن ۱۱۵ دقیقه است.

مهاجم رئال مادرید میانیگن گلزنی بهتری نسبت به مهاجم بارسلونا در سال ۲۰۱۷ و این فصل داشته است.

با رسیدن به نیمه دسامبر هر دو ستاره پرتغالی و آرژانتینی سه بازی را تا آخر سال ۲۰۱۷ پیش رو دارند و در یکی از آن ها برابر هم بازی خواهند کرد. رونالدو دو بازی در جام جهانی کلوب ها باید انجام دهد. ابتدا در نیمه نهایی باید برابر الجزیره امارات بازی کند. سپس در فینال یا کسب مقام سوم – چهارمی به میدان برود. سه بازی مسی در لالیگا اتفاق خواهند افتاد. امشب مهاجم آرژانتینی برابر ویارئال بازی خواهد کرد. سپس در دیدار برابر دپورتیوو لاکرونیا به میدان می رود و در نهایت ۲۳ دسامبر در سانتیاگو برنابئو در ال کلاسیکو حاضر خواهد شد. در همه بازی ها انتظار می رود دو مهاجم پرتغالی و آرژانتینی حضور داشته باشند و کامل بازی کنند.

آمار بهتر رونالدو در یک سال (۲۰۱۷)

رونالدو در این سال جهت رئال مادرید و پرتغال ۵۱ گل در ۵۷ بازی به ثمر رساند. ۴۰ گلش با پیراهن سفیدپوشان بود و این رکورد را در ۴۷ بازی به ثبت رساند. این در حالی است که ۱۱ گل باقی مانده با پیراهن تیم ملی اتفاق افتاده هست. از طرفی مسی ۵۲ گل در ۶۱ بازی به ثمر رساند. ۴۸ گل را در ۵۴ بازی با پیراهن بارسا به ثمر رساند. او جهت آرژانتین در هفت بازی تنها چهار بار گلزنی کرد.

رونالدو بهتر از مسی در گلزنی

با مد نظر قرار دادن گل ها و دقایق، آمار رونالدو بهتر هست. بازیکن پرتغالی در تیم ملی و کلوب ۴۸۹۱ دقیقه بازی کرد. او در هر دقیقه ۹۵.۹ دقیقه گل زده هست. مسی ۵۲۹۱ دقیقه بازی کرده است و در هر ۱۰۱.۷ دقیقه گلزنی کرده هست. تفاوت میانگین گل دو بازیکن شش دقیقه است.

واژه های کلیدی: بازیکن | پیراهن | رونالدو | رونالدو | رئال مادرید | مهاجم بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs