پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جواب من را نمی‌دهند ، انتقاد تند همسر پورحیدری از مسئولان استقلال

همسر مرحوم منصور پورحیدری با انتقاد از کلوب استقلال بابت عدم پاسخگویی گفت: پورحیدری منزل و ماشینش را جهت استقلال می‌فروخت آنوقت جواب همسرش را نمی‌دهند.

جواب من را نمی‌دهند ، انتقاد تند همسر پورحیدری از مسئولان استقلال

انتقاد تند همسر پورحیدری از مسئولان استقلال/ جواب من را نمی دهند

عبارات مهم : انتقاد

همسر مرحوم منصور پورحیدری با انتقاد از کلوب استقلال بابت عدم پاسخگویی گفت: پورحیدری منزل و ماشینش را جهت استقلال می فروخت آنوقت جواب همسرش را نمی دهند.

فریده شجاعی در گفتگو با مهر؛ اطراف عدم پرداخت قرارداد منصور پورحیدری گفت: متاسفانه مسئولان استقلال جواب تلفن من را هم نمی دهند چه برسد به اینکه قرارداد منصور را بدهند.

جواب من را نمی‌دهند ، انتقاد تند همسر پورحیدری از مسئولان استقلال

شجاعی در مورد جلساتی که با مسئولان استقلال داشته است تاکید کرد: اوایل چند جلسه ای با مسئولان کلوب داشتم ولی الان چند ماهی است که حتی هنگامی که جهت تبریک بردهای استقلال هم با آنها تماس می گیرم جواب من را نمی دهند چه برسد به جلسه گذاشتن یا پرداخت دِینی که به منصور پورحیدری دارند.

وی در مورد اینکه شاید مسئولان کلوب استقلال درآمد کافی ندارند وگرنه قرارداد منصور پورحیدری را حتما پرداخت می کردند گفت: طلب منصور در برابر هزینه هایی که خودش جهت استقلال انجام داده چیزی نیست. من دیده ام که آقای پورحیدری منزل و اتومبیل خود را جهت استقلال فروخته است و هزینه کرده و طلب های او در قبال هزینه هایی که داشته، رقم زیادی نیست.

همسر مرحوم منصور پورحیدری با انتقاد از کلوب استقلال بابت عدم پاسخگویی گفت: پورحیدری منزل و ماشینش را جهت استقلال می‌فروخت آنوقت جواب همسرش را نمی‌دهند.

شجاعی خاطر نشان کرد: به هر حال من هم دخترم در خارج از کشور تحصیل می کند و هزینه های زیادی دارم. البته خودم کار می کنم و انتظار کمک از کسی ندارم ولی اوراق و اسناد پورحیدری را چک کردم. از آنهمه طلب فقط توقع دارم حداقل قراردادی را که خودشان در دوسال گذشته نوشته اند و ۴۰۰ میلیون تومان می شود را پرداخت کنند. البته هفتاد میلیون از این مبلغ قبلا پرداخت شده.

وی در این رابطه افزود: باور نمی کنید که عدم پاسخگویی آنها زیاد من را آزار می دهد. بالاخره فکر می کنم به احترام منصور باید جواب من را بدهند، اصلا بگویند الان نداریم بعد پرداخت می کنیم. به هر حال منصور همه زندگی اش را جهت استقلال داده ولی طوری واکنش‌ها می کنند که انگار این عنوان را نمی دانند. شاید اگر از قدیمی تر ها سئوال کنند متوجه بشوند.

شجاعی در ادامه تاکید کرد: آقای سلطانی فر وزیر محترم ورزش را چند روز قبل دیدم، ایشان هر لحظه مسئله گشا هستند و البته سفارش منصور پورحیدری و من را به مسئولان کلوب استقلال کرده اند ولی هنوز خبری نشده است.

جواب من را نمی‌دهند ، انتقاد تند همسر پورحیدری از مسئولان استقلال

همسر منصور پورحیدری که حتی زمانی شائبه حضورش در هیات مدیره به جای همسرش مطرح شده است بود، در مورد تغییرات اخیر و استعفای مدیر هیات مدیره کلوب استقلال گفت: ترجیح می دهم در این رابطه صحبتی نکنم.

واژه های کلیدی: انتقاد | استقلال | قرارداد | مسئولان | استقلال | انتقاد تند | فریده شجاعی | منصور پورحیدری | همسر منصور پورحیدری | مرحوم منصور پورحیدری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs