پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیات مدیره به منصوریان اولتیماتوم نداده بود!/ هر چقدر مصدوم بدهیم باز هم بازیکن داریم ، افتخاری

مدیرعامل استقلال می‌گوید با وجود مصدومیت بازیکنان این تیم، استقلال بازیکنان زیادی دارد. 

هیات مدیره به منصوریان اولتیماتوم نداده بود!/ هر چقدر مصدوم بدهیم باز هم بازیکن داریم ، افتخاری

افتخاری: هیات مدیره به منصوریان اولتیماتوم نداده بود!/ هر چقدر مصدوم بدهیم باز هم بازیکن داریم

عبارات مهم : فوتسال

مدیرعامل استقلال می گوید با وجود مصدومیت بازیکنان این تیم، استقلال بازیکنان زیادی دارد.

به گزارش ایسنا، سیدرضا افتخاری در مراسم تجلیل از برترین های فوتسال راجع به مصدومیت بازیکنان استقلال اظهار کرد: امروز به کلینیک کلوب رفتم و عیادتی از مصدومان تیم مان داشتم. بازیکنان ما تا حدودی بدشانس بودند. بازیکنان مان تلاش داشتند هر چه سریعتر به میدان بروند و روند ناکامی های استقلال را قطع کنند که با بدشانسی مصدوم شدند. این فصل تعداد مصدومان تیم زیاد بود ولی آنقدر بازیکن داریم که هیچ مشکلی پیش نمی آید. استقلال بازیکنان زیادی دارد و کم کم تیم به جایگاه مهم خود باز می گردد و تیم قدرتمندی می شویم.

هیات مدیره به منصوریان اولتیماتوم نداده بود!/ هر چقدر مصدوم بدهیم باز هم بازیکن داریم ، افتخاری

او راجع به پیروزی استقلال برابر گل گهر سیرجان در مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: خبر من به استقلالی ها این است که با برد هفته بعد طلسم شکسته می شود و ما از این بدشانسی خارج می شویم. با برد برابر گل گهر روحیه بازیکنان زیاد کردن یافته است.

مدیرعامل استقلال در تصویر العمل به اینکه اگر استقلال نتواند پارس جنوبی جم را شکست دهد، چه اتفاقی می افتد، گفت: شما فکر کنید ما این تیم را می بریم و از بحران خارج می شویم.

مدیرعامل استقلال می‌گوید با وجود مصدومیت بازیکنان این تیم، استقلال بازیکنان زیادی دارد. 

افتخاری همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا واکنش‌ها هیات مدیره این کلوب در اولتیماتوم دادن به سرمربی این تیم درست بود، تاکید کرد: هیات مدیره چنین تصمیمی را نگرفته، آقای زمانی به صورت شخصی این عنوان را اعلام کرده هست. اگر قرار بود اولتیماتوم بدهیم باید مصوبه ای در نظر می گرفتیم. این واکنش‌ها درست نیست. مگر ما مانند کشورهای حوزه خلیج فارس هستیم که با یک باخت مربی را عوض کنیم. ما مصمم هستیم و از منصوریان حمایت می کنیم. یکسری اتفاقات دست به دست هم داد که وضع اینطور شد. بعضی کم تجربگی کردند ولی امیدواریم این مسئله حل شود و استقلال رتبه خوبی را در جدول کسب کند.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این پرسش که چه کسی جانشین محمدحسین قریب مدیر هیات مدیره این کلوب می شود، اظهار کرد: من اطلاعی در این باره ندارم. قریب اصلا در جلسات شرکت نکرده که بخواهد کناره گیری هم بکند. نام او آمد و رفت. معمولا افراد جهت حل پرسشها گزینش می شوند. اگر مشکلی وجود نداشت چه نیازی به هیات مدیره بود. پرسشها هر لحظه وجود دارد. پرسشها کنونی استقلال هم مربوط به دوره های اخیر و دوره آقای قریب هم هست. باید دست به دست هم دهیم تا این پرسشها را حل کنیم. ما به خاطر هواداران تلاش می کنیم و شرایط کلوب را دگرگون خواهیم کرد.

او راجع به جلسه با یک گروه چینی گفت: این شرکت در چین گوشی تلفن همراه تولید می کند و جهت استفاده از پیراهن استقلال جهت معرفی محصولاتشان پیشنهادی داشتند. ما شرایطمان را به آنها گفتیم و آنها در این باره فکر می کنند.

هیات مدیره به منصوریان اولتیماتوم نداده بود!/ هر چقدر مصدوم بدهیم باز هم بازیکن داریم ، افتخاری

افتخاری راجع به اینکه آیا پیراهن استقلال جایی جهت تبلیغات تازه دارد، گفت: تیم های حرفه ای روی پیراهنشان جاهای زیادی دارند. تیم های آمریکای لاتین از تبلیغات زیادی استفاده می کنند و معمولا جای سوزن انداختن روی پیراهن آنها نیست. ما هم به خاطر شرایط استقلال مجبوریم از این راه درآمدزایی کنیم.

مدیرعامل کلوب استقلال راجع به برگزاری مراسم معرفی برترین های فوتسال کشور عزیزمان ایران گفت: خیلی خوشحالم که این مراسم برگزار شد. بازیکنان و مربیان منتظر چنین روزی بودند و بارها نسبت به برگزار نشدن آن اعتراض کرده بودند. کفاشیان و تاج تلاش کردند تا این مراسم برگزار شود. جهت شروع کار بسیار خوب بود ولی باید زیاد از این به فوتسال توجه شود. رقبای ما زیاد از این کار می کنند. در حال حاضر کار جهت ما سخت شده است و جهت حفظ جایگاه مان باید تلاش کنیم. همان طور که آقای ناظم الشریعه گفت مهمترین نیاز فوتسال آرامش است.

مدیرعامل استقلال می‌گوید با وجود مصدومیت بازیکنان این تیم، استقلال بازیکنان زیادی دارد. 

او در آخر راجع به اینکه آیا پاداش فوتسالی ها جهت موفقیت در جام جهانی پرداخت نمی شود، گفت: یک پاداش که همان موقع دادند. خود من این پول را گرفتم. نمی دانم که پاداششان پرداخت شده است است یا نه.

واژه های کلیدی: فوتسال | فوتسال | استقلال | افتخاری | استقلال | بازیکنان | برگزاری مراسم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs