پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ناگفته هایی باورنکردنی در مورد نیمه پنهان «جنیفر لارنس»

در ظاهر بنظر می رسد که جنیفر لارنس، بازیگر جوان، بااستعداد و گران قیمت هالیوودی هیچ توصیه ی تاریکی در واکنش‌ها و زندگی خود ندارد. او بسیار قشنگ و دوست داشتنی اس

ناگفته هایی باورنکردنی در مورد نیمه پنهان «جنیفر لارنس»

ناگفته هایی باورنکردنی در مورد نیمه پنهان «جنیفر لارنس»

عبارات مهم : دستمزد

در ظاهر بنظر می رسد که جنیفر لارنس، بازیگر جوان، بااستعداد و گران قیمت هالیوودی هیچ توصیه ی تاریکی در واکنش‌ها و زندگی خود ندارد. او بسیار قشنگ و دوست داشتنی است و علاوه بر چندین بار نامزدی اسکار یک جایزه اسکار را نیز به منزل برده هست.

به طور کلی می توان گفت که او کاملاً بی نقص به نظر می رسد. ولی اگر شما هم اینطور فکر می کنید باید بدانید که کاملاً در اشتباهید و حتی جنیفر لارنس هم نیمه ی تاریک پنهانی دارد. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با بعضی از نکات مبهم و تاریک زندگی این بازیگر هالیوودی مشهور آشنا کنیم.

1- مسئله گربه و چَز بونو

ناگفته هایی باورنکردنی در مورد نیمه پنهان «جنیفر لارنس»

در نوامبر سال 2012 وی در یک برنامه ی زنده در مورد گربه ی ماده خود سخن گفت که رفتارهایی مردانه دارد. وی در ادامه چنین گفت:” من هیچگاه گربه ای را ندیده ام که فکر کنم پسر باشد. لیکن در حالت طبیعی سگ ها پسر بوده و گربه ها دختر هستند. ولی او چنان انرژی مردانه ای دارد که همه فکر می کنند او پسر است و حتی جهت هفته ی اول من نیز فکر می کردم که پسر هست. او یک یقه پسرانه داشت و نام او را الیور گذاشتم و او را با همین نام صدا می زدم. الیور، الیور، الیور. و این اسم جهت یک گربه عجیب بود. به همین علت ما اسم او را چَز بونو گذاشتیم[اشاره به عوض کردن جنسیت چَز بونو فرزند شِر و سونی بونو]”. مجری برنامه که کاملاً مشخص بود از این حرف ناراحت شده است و قبل ازاین که به سرعت عنوان را عوض کند،سعی کرد به آرامی به لارنس بفهماند که گربه های سه رنگ دختر هستند.

2- بی حرمتی کردن به مقدسات و خندیدن به آن ها

هنگام فیلم برداری فیلم «عطش مبارزه» (The Hunger Games) در هاوایی، لارنس ابتدا به یک مقبره مقدس مذهبی بی احترامی کرده و سپس در یک برنامه ی تلویزیونی با صحبت در مورد آن قهقهه می زد. وی در یک برنامه زنده در دسامبر 2016 در این باره چنین گفت:” ما در حال فیلم برداری در هاوایی بودیم و تعدادی سنگ مقدس در آنجا بود… و شما نمی توانستید روی آن ها بنشینید لیکن زیرا نشستن روی ان ها نوعی بی احترامی به شمار می آمد.

در ظاهر بنظر می رسد که جنیفر لارنس، بازیگر جوان، بااستعداد و گران قیمت هالیوودی هیچ توصیه ی تاریکی در واکنش‌ها و زندگی خود ندارد. او بسیار قشنگ و دوست داشتنی اس

در آن وقت من جهت صحنه ای خاص لباس هایم را خیس کرده بودم…خدای من، جهت دردی که در پشتم داشتم بسیار خوب بود. یکی از سنگ هایی که من پشتم را با آن می خاراندم کمی از جایش کنده شد. تخته سنگ بسیار بزرگی بود و از این کوه سرازیر شد به نحوی که نزدیک بود صدابردارمان را بکشد. تمام اتاقک او نابود شد و … صحنه ی دراماتیکی بود. و انگار تمام مردم هاوایی با خود می گفتند: وای خدای من، این یک نفرین هست. و من با خودم می گفتم: من نفرین شما هستم. من آن را با خاراندن پشتم شل کردم”. بی تفاوتی فرهنگی لارنس پنهان نماند و بسیاری از بومیان هاوایی از این کار او متنفر بودند.

3- اخطار جدی در مورد توهین به مقدسات

یک کارشناس فرهنگ هاوایی به نام کاهوکولیا هایکو در مصاحبه ای چنین گفت:”در مکان زندگی مردم باستانی هاوایی، چند صد غار و محل دفن مردگان در منطقه فیلم برداری وجود دارند. این غارها محل دفن شدن استخوان های نیاکان ما هستند- نه تنها نیاکان من. آن ها کاهونا نامیده می شوند. این ها ستاره شناس، مسیریاب و دکترهای وقت خود بودند. آن ها انیشتین و مارکونیس فرهنگ هاوایی بودند. و آن ها تنها چند متر آن طرفت تر در حال فیلم برداری بودند”.

ناگفته هایی باورنکردنی در مورد نیمه پنهان «جنیفر لارنس»

همچنین وی می گوید تخته سنگی که لارنس باعث فرو ریختن آن شد “احتمالاً کمی بزرگ تر از یک توپ بسکتبال بود که از تپه به پایین غلتیده و با برخورد به یک مسئول صدا و ارابه اش همه را ترسانده بود… من کسی هستم که در هنگام فیلم برداری در مورد فرهنگ این منطقه کمی صحبت کردم و به او و تمام تیم تولید گفتم که روی سنگ ها ننشینند. حتی کمی بدخلقی کردم تا زیاد دقت کنند. من آن ها را مجبور کردم که تخته سنگ را برگردانده و از تپه اوج ببرند. ما در این مورد خیلی جدی بودیم ولی آن ها فکر می کردند که این مسئله یک شوخی است”.

4- عذرخواهی غیرواقعی

لارنس بعد از ماجرای هاوایی رسماً عذرخواهی کرد ولی جملات او کمی گستاخانه بود. او در حساب فیسبوک خود در این مورد چنین نوشت:” از جن به اینترنت: من مطلقاً قصد توهین به مردم هاوایی را نداشته ام. من حقیقتاً فکر می کنم که در مورد این که گفته ام من نفرین بودم خودم نیز زیاد راضی نیستم، ولی متوجه شدم تفسیری که از آن شد اصلاً خنده آمیز نبوده و اگر به شما بی احترامی کردم معذرت می خواهم”. او در این خبر هیچ صحبت یا معذرت خواهی در مورد مالیدن پشت خود به آن مکان مقدس و بی احترامی به فرهنگ و عقاید مردم محلی نکرد و گفت که اگر به کسی توهین کرده متاسف هست. بین این دو تفاوت بسیاری وجود دارد.

در ظاهر بنظر می رسد که جنیفر لارنس، بازیگر جوان، بااستعداد و گران قیمت هالیوودی هیچ توصیه ی تاریکی در واکنش‌ها و زندگی خود ندارد. او بسیار قشنگ و دوست داشتنی اس

5- بی احترامی بی علت به لیندسی لوهان

بگذارید صادق باشیم، لیندسی لوهان نشانه بسیار راحت ای هست، از این رو هنگامی که که در دسامبر 2015 لارنس در یک برنامه ی زنده ی تلویزیونی به لوهان بی احترامی کرد عنوان خوشایند نبود. او به مجری برنامه گفت:” من شبیه لیندسی لوهان و به اندازه ی او درمانده شده است بودم، ولی بدون هیچ گونه استفاده از مواد یا الکلی”. آلی لوهان، خواهر لیندسی لوهان، بعد از پخش این برنامه در حساب توئیتری خود چنین نوشت:” من هیچ گاه به منفی گرایی میل به ندارم ولی کنار خانواده ام ایستاده ام. از جنیفر لارنس ناامید شدم. تو یکی از طرفدارانت را از دست دادی”. لیندسی لوهان خود در حساب توئیتری اش با گذاشتن تصویر از گفته ی مایا آنجلو با این مضمون “شاید با حرفهایت به من شلیک کنی، شاید با چشم هایت بدنم را تیغ بزنی، شاید با تنفرت بتوانی مرا بکشی، ولی من همچنان بر می خیزم” جواب خواهرش را داد و خطاب به او گفت:” ممنونم خواهر… شاید کسی که تو او را خطاب قرار داده ای باید یاد بگیرد که مانند مایا آنجلو از دیگران حمایت کند”.

ناگفته هایی باورنکردنی در مورد نیمه پنهان «جنیفر لارنس»

حتی دینا لوهان از صحبت های لارنس رنجیده و در یک برنامه ی زنده تلویزیونی در این مورد چنین گفت:” ما جنیفر لارنس را دوست داریم، ما هر لحظه از طرفداران او بوده ایم. مایه تاسف است که او از لیندسی جهت ارجاع به ظاهر نشدن روی صحنه استفاده کرد. مایه تاسف بود که او دینش به دوستانش را ادا نکرد. نباید با کسی مانند آشغال برخورد کنی، مایه تعجب بود. خانواده من در کنار هم می مانند”.

6- بی احترامی فراوان در مورد دیگر بازیگران

در دسامبر سال 2016 در یک برنامه زنده، لارنس و عالی ترین دوستش، لارا سمپسون یک بازی خاص را انجام دادند که طی آن از لارنس خواسته شد بدترین چیزی که تابحال در مورد سلبریتی دیگری گفته را بدون بردن نام او بازگو کند. سمپسون در این باره چنین گفت:” یک نفر وجود دارد که ما… اسم های مستعاری جهت بعضی از سلبریتی های خاص وجود دارد. یکی بانو، یکی خیارشور”. لارنس ولی گفت:” خب، بانو انواع متفاوتی دارد… بانوی خشمگین، بانوی سرخ پوش، بانوی منتظر”. به نظر می رسد که جنیفر لارنس و نامزد سابقش پرسشها زیادی با دیگر بازیگران زن دارند”.

7- ماجرای دستمزد کمتر نسبت به همبازیان مرد

وقتی که لارنس در سال 2013 در مورد اینکه در فیلم «کلاهبرداری آمریکایی» (American Hustle) کمتر از همبازی مرد خود دستمزد دریافت کرده است یادداشتی جهت یک مجله خبری نوشت بسیاری فکر کردند که این نامه درخواستی جهت آخر دادن به اختلاف دستمزدها بین بازیگران مرد و زن هست. با این وجود وی خود در یادداشت اعلام کرده بود که در مورد دستمزدش اصلاً چانه نزده هست. جالب این که لارنس جهت 19 روز کاری 1.25 میلیون دلار دستمزد، 250.000 دلار دستمزد اضافه و 7 درصد از سود فروش فیلم. بردلی کوپر ولی جهت 46 روز کاری 2.5 میلیون دلار دستمزد و 9 درصد از سود فروش فیلم را دریافت نمود. کریستین بیل نیز جهت 45 روز کاری 2.5 میلیون دلار و 9 درصد از سود فروش فیلم را به عنوان دستمزد پذیرفت.

در واقع کوپر، بیل و دیوید راسل، کارگران فیلم مقداری از درصد سود درخواستی خود را کم کردن داده بودند تا دستمزدشان تفاوت زیادی با دستمزد لارنس نداشته باشد. در واقع تنها کسی که حق اعتراض داشت ایمی آدامز نقش مهم زن فیلم بود. او 45 روز کار کرد و تنها 1.25 میلیون دلار و 7 درصد از سود فروش فیلم را دریافت کرد در حالی که لارنس جهت نصف این مدت دستمزد بسیار بیشتری دریافت کرده بود. از آن مهم تر این که وی جهت فیلم «مسافران» (Passengers) در سال 2016 حدود 20 میلیون دلار دستمزد گرفت که 5 تا 7 میلیون زیاد از کریس پرَت همبازی مرد او در این فیلم بود. بعد به نظر می رسد که دستکم لارنس هیچ علت و حقی جهت شکایت در مورد نابرابری دستمزد بازیگران مرد و زن هالیوود ندارد.

8- عدم حساسیت به سن در گزینش نقش ها

وقتی که منتقدان اعلام کردند که وی جهت ایفای نقش یک مادر تنها در فیلم «کلاهبرداری آمریکایی» (در 23 سالگی) و نقش هوا مانگانو 40 ساله در فیلم «شادی» (Joy) (در سن 25 سالگی) بیش از حد جوان است او در یک برنامه ی زنده این عنوان را به سخره گرفت. وی در این باره چنین گفت:” دیوید [او راسل] در حال ساخت یک فیلم است و قصد او در حال حاضر این است که من نقش مادر رابرت دنیرو را بازی کنم. فکر می کنم هر چه مردم بیشتری در مورد جوان بودن بیش از حد من جهت این نقش به او خرده بگیرند او خواهد گفت: اهان اینو داشته باشین”. شاید هنوز جنیفر لارنس نداند که هنگام گزینش بازیگران زن، تبعیض سنی و جنسیتی در هالیوود کاملاً با هم همراه هستند ولی از آن جایی که جنیفر لارنس هنوز خیلی جوان بوده و با این مسئله روبرو نشده است چنین راحت از کنار آن می گذرد. باید دید هنگامی که که او سنش به 50 رسید نیز همین عقیده را دارد یا خیر.

9- علاقه به کار با یک متهم به بدرفتاری

جیفر لارنس در یک برنامه ی زنده ی تلویزیونی اعلام کرد که او آن قدر دیوید او راسل را دوست دارد که هر وقت در مورد او صحبت می کند از خود بیخود می شود. شاید این عنوان بدهید علت باشد که او رابطه ی بسیار بهتری نسبت به دیگر بازیگران با او دارد. به گزارش نیویورک دیلی نیوز، با توجه به ایمیل های افشا شده است ی مدیران اجرایی استودیو سونی، راسل چنان با ایمی آدامز، همبازی لارنس در فیلم «کلاهبرداری آمریکایی» بدرفتاری کرده که کریستین بیل مجبور به مداخله شده است است.

جورج کلونی نیز یک بار قبول کرده بود که بعد از بدرفتاری راسل با همبازی ها و تیم تولید فیلم «سه پادشاه» (Three Kings) در سال 2009 به صورت او مشت کوبیده هست. بعدها نیز یک ویدیو از راسل در حال فریاد کشیدن بر سر لیلی تامیلی در هنگام فیلم برداری صحنه های فیلم «قلب من هاکبی» (I Heart Huckabees) در سال 2004 منتشر شد. بدرفتاری راسل تنها به فیلم هایش ختم نمی شود لیکن رسانه ها در سال 2012 ادعا کردند که راسل به علت بدرفتاری با خواهرزاده اش بازجویی شده است هست. راسل تنها کارگردان جنجالی نیست که لارنس به کار با او علاقه فراوان دارد. وی در سال 2014 در مصاحبه ای با ونیتی فیر گفت که وودی آلن را می پرستد، همان وودی آلنی که به تجاوز جنسی به دخترخوانده اش متهم شده است و با دختر خوانده ی همسر سابقش ازدواج کرد.

10- دروغ گفتن بیش از حد

وقتی که تلاش می کند اتفاقاتی را نقل کند، لارنس به ندرت پیش می آید که واقعیت را بازگو کند. جهت مثال، هنگامی که که در یک برنامه زنده تلویزیونی در مورد مست کردن و استفراغ کردن روی لباس مدونا در مهمانی بعد از مراسم اسکار سال 2014 سخن می گفت ادعا کرد که مایلی سایروس گفته است که آن را جمع کند، ولی سایروس بعدها در حساب توئیتری خود چنین چیزی را کاملاً منکر شد. این نخستین باری نبود که لارنس اسم دیگر بازیگران را در داستان سرایی هایش وارد می کند.

وی همچنین ادعا کرد که آن شب در مراسم دنبال جان استاموس بوده است و چنین گفت:” من واقعاً شروع به کارهای عجیب غریبی کرده بودم و او از من پرسید که آیا قارچ خورده ام و من گفتم نه کاملا هوشیار هستم و به خندیدن و تلوتلو خوردن ادامه می دادم”. هنگامی که که از استاموس در این باره پرسش شد وی با کمال ادب اعلام کرد که چیزی در این مورد به یاد ندارد.

11- صحبت کردن در مورد مست کردن

کمتر فرصتی پیش می آید که لارنس نتواند به طرفدارانش ثابت کند که در مصرف مشروبات الکلی زیاده روی می کند. وی همواره در مصاحبه هایش در مورد مشروبات الکلی سخن گفته و حتی درخواست می کند که جهت وی سرو شود. جالب این که قبل از مراسم اسکار سال 2013 و قبل از اکران افتتاحیه قسمت دوم فیلم «عطش مبارزه» در سال 2015 نیز مشروبات الکلی مصرف کرده بود.

12- سلیقه تلویزیونی بسیار بد

شاید باور نکنید ولی جنیفر لارنس از طرفداران سریال ریالیتی «زندگی با کارداشیان ها» (Keeping Up with the Kardashians) هست. وی گفت که هنگامی که بیرون از منزل است به کاناپه اش و این که نکند یکی از قسمت های این برنامه را از دست بدهد فکر می کند.

13- افتادن های ساختگی

وقتی که لارنس در مراسم اسکار سال 2013 روی پله ها کمی زمین خورد بسیار دوست داشتنی بود ولی این اتفاق بارها و بارهای دیگر نیز رخ داد. در مراسم اسکار سال 2014، او روی فرش قرمز زمین خورد که باعث تعجب جارد لتو نیز شد:” با خود فکر می کنم که آیا این هم بازی است”.

وقتی که در برنامه ای تلویزیونی از او در مورد دستپاچگی عمدی اش از او پرسش شد وی چنین جواب داد:” من تلاش می کنم که کار درست را انجام بدهم، دست تکان دادن جهت طرفداران، تلاش می کنم مهربان باشم و یک مسیر مخروطی پرترافیک وجود دارد. لحظه ای که زمین خوردم، داشتم می خندیدم ولی در درون به خودم می گفتم که گند زدی. آن ها فکر خواهند کرد که تو داری بازی می کنی. اگر جای جارد لتو بودم با این عنوان کاملاً موافق بودم. ولی باور کنید اگر این کار برنامه ریزی شده است بود این کار را در مراسم گلدن گلاب یا جاهای دیگر می کردم. من هیچ گاه این کار را در دو مراسم اسکار متوالی انجام نمی دادم”.

اخبار فرهنگی – برترین ها

واژه های کلیدی: دستمزد | برنامه | جایزه اسکار | مراسم اسکار | برنامه ریزی | لیندسی لوهان | دستمزد بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

ناگفته هایی باورنکردنی در مورد نیمه پنهان «جنیفر لارنس»

ناگفته هایی باورنکردنی در مورد نیمه پنهان «جنیفر لارنس»

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs