پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پلیس دیگر جهت لغو کنسرت‌ مداخله نمی کند. , آئین نامه اصلاح شد

اصلاح “آئین‌نامه اجرایی ماده بیست اماکن عمومی” باعث شده است تا نیروی انتظامی فقط مسئول پاسخگویی به استعلام‌های وزارت ارشاد باشد و دیگر مستقیما در ماجرای برگزاری

پلیس دیگر جهت لغو کنسرت‌ مداخله نمی کند. , آئین نامه اصلاح شد

آئین نامه اصلاح شد؛ پلیس دیگر جهت لغو کنسرت مداخله نمی کند.

عبارات مهم : کنسرت

اصلاح “آئین نامه اجرایی ماده بیست اماکن عمومی” باعث شده است تا نیروی انتظامی فقط مسئول پاسخگویی به استعلام های وزارت ارشاد باشد و دیگر مستقیما در ماجرای برگزاری یا لغو کنسرت ها ورودی نداشته باشد. .

به گزارش ایلنا، فرزاد طالبی (مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) راجع به مسئله لغو کنسرت ها به وسیله نیروی انتظامی گفت: با دو اتفاق، مسئله نیروی انتظامی و کنسرت ها برطرف شد؛ تفاهم با نیروی انتظامی با وجود آئین نامه اجرایی ماده بیست اماکن عمومی در واقع بی معنی بود؛ به علت اینکه در آئین نامه مذکور اجازه مخصوص به نیروی انتظامی در این زمینه داده شده است بود و تفاهمی هم که وجود داشت بر همین اساس بود.

پلیس دیگر جهت لغو کنسرت‌ مداخله نمی کند. , آئین نامه اصلاح شد

وی در ادامه افزود: کاری که ما کردیم این بود که ماده بیست را اصلاح کردیم؛ سپس این آئین نامه اجرایی به هئیت دولت رفت و در آنجا به تصویب رسید. براساس این مصوبه هیئت دولت، قانون دیگر به نیروی انتظامی اجازه مخصوص جهت برگزاری کنسرت یا ممانعت از آن نمی دهد.

مدیرکل دفتر موسیقی همچنین گفت: در واقع نیروی انتظامی بعد از اصلاح این آئین نامه فقط پاسخ استعلامی را می دهد که از آنها خواسته شده است هست؛ یعنی نیروی انتظامی طی یک هفته وقت دارد نتیجه استعلام را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بدهد. اگر هم پاسخ این استعلام منفی باشد آن وقت ما دلیلش را از نیروی انتظامی جویا خواهیم شد و دلیلشان نباید غیرانتظامی و غیرترافیکی باشد.

اصلاح “آئین‌نامه اجرایی ماده بیست اماکن عمومی” باعث شده است تا نیروی انتظامی فقط مسئول پاسخگویی به استعلام‌های وزارت ارشاد باشد و دیگر مستقیما در ماجرای برگزاری

فرزاد طالبی ادامه داد: اصلاح این آئین نامه حدود شش ماه قبل اتفاق افتاده است و از آن وقت به این سمت دیگر شاهد چنین اتفاقی ازسوی نیروی انتظامی نبوده ایم.

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین عنوان کرد: هنگامی که مجوزی ازسوی اداره کل استان ها صادر می شود در واقع یعنی این مجوز بعد از دریافت استعلام از نیروی انتظامی صادر شده است هست. بر همین اساس نیروی انتظامی دیگر نمی تواند از برگزاری چنین برنامه ای جلوگیری کند؛ مگر اینکه ورود دادستان در این بین اتفاق بیفتد.

وی افزود: مباحث مربوط به دادستان و استان خراسان رضوی و پرسشها خاص ارزش مسئله دیگری محسوب می شود و یک واکنش‌ها عجیبی است که حتی در این بین واکنش‌ها قضایی نیز اتفاق می افتد. ولی مطمئنا نیروی انتظامی دیگر هیچ مداخله ای جهت جلوگیری از کنسرت ها ندارد. این پرسشها کاملا برطرف شده است و انصافا هم نیروی انتظامی همکاری خوبی در این زمینه داشته است.

پلیس دیگر جهت لغو کنسرت‌ مداخله نمی کند. , آئین نامه اصلاح شد

واژه های کلیدی: کنسرت | انتظامی | برگزاری | نیروی انتظامی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs