پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اتهامات قالیباف زنگ‌خطر است/ مردم فریب‌نمی‌خورند ، منتجب‌نیا

اصول‌گرایان به‌دنبال دومرحله‌ای کردن انتخابات هستند | تأکید بر دولت ۹۶درصدی بعد امنیتی دارد

اتهامات قالیباف زنگ‌خطر است/ مردم فریب‌نمی‌خورند ، منتجب‌نیا

منتجب نیا:اتهامات قالیباف زنگ خطر است/ مردم فریب نمی خورند

عبارات مهم : سیاسی

اصول گرایان به دنبال دومرحله ای کردن انتخابات هستند | تأکید بر دولت ۹۶درصدی بعد امنیتی دارد

قائم مقام حزب اعتمادملی گفت: اصولگرایان امیدی جهت ریاست جمهوری ندارند و فقط آمده اند که هم دولت را تخریب کنند و هم انتخابات را به دور دوم بکشانند و همان ظلمی که به هاشمی کردند را تکرار کنند.

اتهامات قالیباف زنگ‌خطر است/ مردم فریب‌نمی‌خورند ، منتجب‌نیا

رسول منتجب نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی در گفت وگو با خبرآنلاین با بیان اینکه فلسفه وجودی مناظره ارائه نظر و نظر ها به صورت مستند و مستدل هست، گفت: نامزدها باید در مناظره های زنده تلویزیونی به صورت منطقی برنامه های خودشان را بیان کرده و نظر برابر را با علت و برهان نقد کنند. مناظره به معنای مخاصمه، دشمنی و تخریب نیست.

برداشتی که از مناظره در سال های اخیر شده است است این است که یک فرد یا یک جمعی وارد صحنه بشوند و جمع دیگر را از صحنه خارج کنند یا انواع تهمت ها و افتراها را به آن ببندند.

اصول‌گرایان به‌دنبال دومرحله‌ای کردن انتخابات هستند | تأکید بر دولت ۹۶درصدی بعد امنیتی دارد

عقده مناظره های 88 به دل مردم ماند

منتجب نیا ادامه داد: ما در سال 84 و 88 شاهد مناظره های ناصوابی بودیم که در آن ها حرمت خیلی از شخصیت ها زیر پرسش رفت و کسی هم نتوانست از خود دفاع کند و این عقده در میان مردم و شخصیت ها ماند. علاوه بر این، آن مناظره ها بدآموزی داشت و مردم را به انحراف کشاند، اینکه فردی توانست در نتیجه حربه تهمت و افترا به رقیب، رقبا را از میدان خارج کند تا بتواند مدتی دیگر بر کرسی صدارت تکیه بزند. این یک نوع انحراف فرهنگی-سیاسی هست. مناظره به معنی این است که مسوولان عملکرد خودشان را مستدل ارائه داده، برنامه هایشان را بیان کنند و موانع و اشتباهات را به صورت کارشناسی و عامیانه با مردم در میان بگذارند.

قائم مقام حزب اعتمادملی با بیان اینکه اگر مناظره ها بر پایه منطق و استدلال باشد علاوه بر خبر مثبت به جامعه می تواند مردم را به مدارا و همفکری، صمیمت و تبادل نظر دعوت کند، گفت: در این صورت مردم می توانند در یک فضای آرام و به دور از نفسانیت و کینه توزی تصمیم خودشان را بگیرند و درانتخابات شرکت کنند.

اتهامات قالیباف زنگ‌خطر است/ مردم فریب‌نمی‌خورند ، منتجب‌نیا

تهمت زدن از کسی که خودش سیبل فسادهای مالی هست، پذیرفته نیست

او گفت: ما دیشب شاهد بودیم که یکی از نامزدها به محض قرار گرفتن پشت تریبون به یک وزیر حمله کرد و به او تهمت زد. چقدر این غلط است که فرهنگ مبتذل و انحرافی در ما رسوخ کرده که ما به جای ارائه برنامه خودمان به وزیری که جهت کشور خدمت می کند و از مجلس رای گرفته هست، به خاطر یک محموله ای که فرزند او خریداری کرده هست، مورد تهمت قرار می دهیم. این یک جرم، گناه و انحراف است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه به نظر می رسد چند نفر از نامزدها نیامده اند که رییس جمهور شوند بلکه فقط آمده اند که دولت را تخریب کنند، گفت: آن ها می خواهند روحانی را زیرسوال ببرند و افکار عمومی را مشوش کنند. یعنی دقیقا صحنه مناظره سال 84 و 88 که آن همه فجایع به بار آورد در حال تکرار است.

اصول‌گرایان به‌دنبال دومرحله‌ای کردن انتخابات هستند | تأکید بر دولت ۹۶درصدی بعد امنیتی دارد

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: تکیه کردن بعضی نامزدها بر دولت 4 درصدی اشتباه هست. فردی که این عنوان را مدام مطرح می کند خودش مورد اتهام فساد مالی هست. اعضای شورای شهر می گویند که فساد مالی در شهرداری غوغا می کند و در بریز و بپاش و مصرف کردن بیت المال سرآمد است.

املاک نجومی هم که زیر نظر این نامزد صورت گرفته آن وقت او خودش را جزو 96 درصدی ها می داند و دولت را که در سخت ترین شرایط در حال خدمت است 4 درصدی می داند؟! این یک دروغ بزرگ هست. اگر کسی که راحت زیست بود این اتهام را مطرح کرده بود مهم نبود ولی از کسی که خودش سیبل فسادهای مالی هست، پذیرفته نیست.

اتهامات قالیباف زنگ‌خطر است/ مردم فریب‌نمی‌خورند ، منتجب‌نیا

تاکید بر دولت 96 درصدی بعد امنیتی دارد

منتجب نیا با بیان اینکه تاکید کردن بر دولت 4 درصدی می تواند بعد امنیتی داشته باشد، گفت: در این صورت اگر نامزدی که این بیانات را بیان می کند رای نیاورد آن وقت است که می خواهد مردم را به خیابان بکشاند و بگوید بعد رای آن 96 درصدی که با من بودند چه شد؟! این یک زنگ خطر است.

او ادامه داد: به نظر من همه نامزدها اعم از رییس جمهور و معاون اول باید مستدل و منطقی برنامه هایشان را بیان کنند. آنها باید راحت بگویند که اگر برجام نبود ما کجا بودیم؟ اگر دولت دهم ادامه پیدا می کرد ما الان در چه وضعی بودیم؟ البته هنگامی که طرف های برابر دولت تهمت می زنند باید پاسخ آن ها داده شود.

منتجب نیا با بیان اینکه تهمت های نامزدها علیه یکدیگر باید در کمیته تبلیغات بررسی شود، گفت: در این صورت می توان جلوی این انحراف فرهنگی و سیاسی را بگیرند تا بتوانیم سرمان را در دنیا بلند کنیم. با چنین مناظره هایی ما چگونه می توانیم در دنیا بگوییم که کشوری فرهنگی هستیم هنگامی که که به محض گرفتن تریبون فقط بلد هستیم در سر و کله یکدیگر بزنیم!

اصولگرایان می خواهند همان ظلمی را که در حق هاشمی کردند تکرار کنند

قائم مقام حزب اعتماد ملی ادامه داد: دولت تا 4 ماه دیگر می خواهد کشور را اداره کند ولی می بینیم که نامزدهای اصولگرا تقسیم کار کرده اند و می خواهند فقط دولت را تخریب کنند. من مطمئنم که آن ها امیدی جهت ریاست جمهوری ندارند و فقط آمده اند که هم دولت را تخریب کنند و هم انتخابات را به دور دوم بکشانند و همان ظلمی که به هاشمی کردند را تکرار کنند.

گذشت آن زمانی که مردم فریب بخورند

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: یک تعدادی از مردم دوست دارند که مناظره میدان کشتی باشد تا به ریش هر دوی قطب ها بخندند ولی اکثریت مردم طرفدار فرهنگ فاخر و مترقی هستند.

چون مردم ما اخلاق مدار هستند طرفدار این هستند که مناظره مترقی باشد نه میدانی جهت تخریب یکدیگر. علاوه بر این بعضی از نامزدها فکر می کنند با چکشی کردن مناظره ها می توانند افکار عمومی را به جلب کنند و رای بدست آورند. خیر چنین نیست؛ گذشت آن زمانی که مردم با این حرکت ها فریب بخورند. مردم به کسانی که تیشه به ریشه منافع ملی می زنند رای نخواهند داد و خط بطلانی بر نقشه های تخریب گران خواهند کشید.

واژه های کلیدی: سیاسی | برنامه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs