پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی روحانی در ازاء تحریم‌های آمریکا، اروپا را جهت تعامل بیش‌تر با کشور عزیزمان ایران متقاعد می‌کند

یک اندیشکده آمریکایی در گزارشی با اشاره به تحریم‌های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به بررسی تصویر العمل احتمالی پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این کارها

روحانی در ازاء تحریم‌های آمریکا، اروپا را جهت تعامل بیش‌تر با کشور عزیزمان ایران متقاعد می‌کند

روحانی در ازاء تحریم های آمریکا، اروپا را جهت تعامل بیش تر با کشور عزیزمان ایران متقاعد می کند

عبارات مهم : ایران

یک اندیشکده آمریکایی در گزارشی با اشاره به تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به بررسی تصویر العمل احتمالی پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این کارها خصمانه واشنگتن پرداخت و نوشت: کشور عزیزمان ایران احتمالا به جای این که بهانه دست دولت ترامپ بدهد، اروپایی ها را جهت تعامل اقتصادی بیش تر با جمهوری اسلامی متقاعد خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، موسسه واشنگتن جهت سیاست شرق نزدیک در ادامه گزارش خود نوشت: دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا قانون تحریم های روسیه، کشور عزیزمان ایران و کره شمالی را امضا کرد، قانونی که برنامه موشک های بالستیک ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نهادهای وابسته آن را نشانه قرار می دهد. این تحریم ها که در تب و تاب سیاسی در کشور عزیزمان ایران وضع شده است است به تندروها و میانه روها وقت می دهد تا هم وقت که پاسخ هایشان را آماده می کنند، حسن نیت سیاسی خود را نشان دهند.

روحانی در ازاء تحریم‌های آمریکا، اروپا را جهت تعامل بیش‌تر با کشور عزیزمان ایران متقاعد می‌کند

اکنون پرسش اساسی که پیش روی مقامات امنیتی آمریکا واقع شده است است این است که آیا نیروهای ایرانی مجبور خواهند شد تا حمله مستقیم یا غیرمستقیم به نیروهای آمریکا (در منطقه) پاسخ دهند و تنش حامیان دو کشور را زیاد کردن دهند؟

این نخستین باری نیست که آمریکا تحریم هایی را علیه کشور عزیزمان ایران وضع می کند. اکنون باید دید که تصویر العمل جمهوری اسلامی این بار چه خواهد بود. حسن روحانی مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران پیش از این اعلام کرد که پارلمان این کشور قانونی تازه جهت زیاد کردن بودجه برنامه موشکی، سپاه پاسداران و سپاه قدس به تصویب خواهد رساند. دولت روحانی که تاکید کرده است هر گام دیگری را که مورد نیاز باشد بر می دارد، احتمالا یک سری پرتاب های تازه و دیگر اقداماتی چون تحریم آمریکا حمایت خواهد کرد. پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال حاضر نیز اعلام کرده است که شکایتی را در کمیسیون یکسان برجام علیه کارها آمریکا مطرح خواهد کرد.

یک اندیشکده آمریکایی در گزارشی با اشاره به تحریم‌های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به بررسی تصویر العمل احتمالی پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این کارها

در گزارش این اندیشکده آمریکایی آمده هست، با این حال، جناح روحانی بر این باور است که نباید عجولانه به خصومت های آمریکا تصویر العمل نشان داد و در دام آنها افتاد، چیزی که می تواند بهانه مورد نیاز به واشنگتن جهت خروج از برجام را بدهد. پاسخ های پایتخت کشور عزیزمان ایران تا کنون نشان داده است که کشور عزیزمان ایران در حال حاضر از تکان دادن برجام خودداری می کند.

چراکه دلواپس است این اقدام کمکی به تلاش های ترامپ جهت منزوی کردن کشور عزیزمان ایران در دنیا هست. پایتخت کشور عزیزمان ایران در ازاء، نقش طرف آزرده را بازی خواهد کرد تا دولت های اروپایی را متقاعد کند که تنها راه حفظ توافق هسته ای این است که بازرگانان و بانک های اروپایی تعاملات بیش تری با جمهوری اسلامی داشته باشند.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | آمریکا | ایرانی | واشنگتن | تحریم ها | آمریکایی | حسن روحانی | دولت روحانی | انقلاب اسلامی | تحریم های آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs