پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی وزیر اقتصاد حق گفتن کلمات یاس آور ندارد! / کرباسیان

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه توجه به دغدغه های اقتصادی مردم جهت وی یک اصل است ، گفت وزیر اقتصاد حق ندارد در اظهارنظرهای عمومی کلمات یاس آور بگویدو پا

وزیر اقتصاد حق گفتن کلمات یاس آور ندارد! / کرباسیان

کرباسیان : وزیر اقتصاد حق گفتن کلمات یاس آور ندارد!

عبارات مهم : کلمات

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه توجه به دغدغه های اقتصادی مردم جهت وی یک اصل است ، گفت وزیر اقتصاد حق ندارد در اظهارنظرهای عمومی کلمات یاس آور بگویدو پالس های منفی از آینده بدهد.

به گزارش مهر ، مسعود کرباسیان در یادداشتی اینستاگرامی علت برهم خوردن نظم بازارها را جو روانی و حرکت سرمایه ها به سمت کالاهای جایگزین تحلیل کرد و با اشاره به گزیده کوتاه گفت وگویی که از او در اینترنت منتشرشده، از مردم خواست تا ضمن توجه به شاخص های کلان اقتصادی، در نظر داشته باشند که وزیر اقتصاد نباید پالس های منفی و غیرواقعی از آینده اقتصاد کشور به بازارهای داخلی و خارجی ارائه دهد.

وزیر اقتصاد حق گفتن کلمات یاس آور ندارد! / کرباسیان

کرباسیان نوشت: در مورد مصاحبه ای که از من در اینترنت پخش شده، نیاز به چند توضیح وجود دارد. به عنوان وزیر اقتصاد، صادقانه عرض می کنم توجه به دغدغه های مردم در مورد اوضاع اقتصادی کشور یک اصل جهت من است و بی تفاوتی و بی اطلاعی جایگاهی در واکنش‌ها ما ندارد. ولی ای کاش صداوسیما به جای پخش گزیده ای از این گفت وگو، آن را به صورت کامل منتشر می کرد که این میزان ابهام در مردم ایجاد نشود.

در این مصاحبه از من در مورد اوضاع «عمومی اقتصاد» کشور سؤال شد؛ یعنی در مورد شرایط تجاری، اوضاع اصلاح فضای کسب وکار و مبادلات بین المللی. در پاسخ گفتم که الحمدالله حال اقتصاد خوب هست. اشاره کردم که وضع اقتصاد ازنظر رشد تولید، مبادلات تجاری، رشد اقتصادی، براق سازی امور جاری اقتصادی، مهار نسبی زدن به رشد نقدینگی و ثبات ارزی از حیث تخصیص ارز به تجار، تأمین نیاز ارزی کشور و تراز مثبت تجاری خوب هست. مثال روشن اینکه حتی طی همین دو ماه سپری شده است از سال جاری، رشد تولید ماشین در کشور مثبت شده است هست.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه توجه به دغدغه های اقتصادی مردم جهت وی یک اصل است ، گفت وزیر اقتصاد حق ندارد در اظهارنظرهای عمومی کلمات یاس آور بگویدو پا

از مردم تقاضا دارم که با این دقت به عنوان نگاه کنند که وزیر اقتصاد، این اجازه و حق را ندارد که در اظهارنظرهای عمومی کلمات یاس آور و گزارش های غیر فنی به مخاطب ارائه دهد.

به عنوان وزیر اقتصاد باید واقع بین، کلان نگر و البته امیدوار باشم. اگر قرار باشد من هم به عنوان مقام مسول در قامت منتقد ظاهر شده است و فقط بگویم که اوضاع بخصوص از حیث شاخص های کلان و زیربنایی اقتصادی، بد و نامطلوب هست، مردم می توانند بگویند که بعد شما جهت چه آنجا نشسته اید؟

در حوزه مسئولیتم نهایت تلاش مجموعه را به کار گرفته ام که اوضاع بورس، شرکت مالیاتی، گمرک، بیمه ها، بانک ها و بخصوص فضای کسب وکار را به عنوان بنیان های زیربنایی اقتصادی کشور اصلاح ببخشیم. تحولات هفته های گذشته باعث شده است تا مردم به دنبال کالاهای جایگزین جهت داراییهایشان باشند. نتیجه اینکه سرمایه ها به سمت بازار سکه، ماشین و مسکن رفته و درنتیجه رشد قیمت ها در بعد زیاد کردن تقاضا رخدادهاست.

وزیر اقتصاد حق گفتن کلمات یاس آور ندارد! / کرباسیان

دولت در تلاش است که با مهار روند رشد نقدینگی، سرمایه ها را به سمت بازارهای مولد هدایت کند که نمونه آن رشد شاخص بازار سرمایه طی دو روز اخیر هست. قطعاً مردم باید در آرامش زندگی کنند و اظهارنظرهای وزیر هم نباید این آرامش را برهم بزند. بنابراین اجازه می خواهم که هشدارها را نه در تریبون های عمومی که در محافل کارشناسی و تصمیم گیری ارائه دهم که منجر به نتیجه شود.

واژه های کلیدی: کلمات | اقتصاد | اقتصاد | اقتصادی | وزیر اقتصاد | بازار سرمایه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs