پیوستن بولینگ دانلود سینمای اینترنت

پیوستن: بولینگ دانلود سینمای اینترنت بسکتبال خانه اشرافی خانه لاکچری پارک آبی در خانه

گت بلاگز اخبار اجتماعی تصویر العمل قالیباف به ساخت‌وساز بی‌رویه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به انتقاداتی که به ساخت و سازهای بی‌رویه در دوره مدیریت او می‌شود، گفت: من متاسفم که بعضی‌ها می‌گویند، آیا اینقدر ما د

تصویر العمل قالیباف به ساخت‌وساز بی‌رویه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

تصویر العمل قالیباف به ساخت وساز بی رویه در تهران

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به انتقاداتی که به ساخت و سازهای بی رویه در دوره مدیریت او می شود، گفت: من متاسفم که بعضی ها می گویند، آیا اینقدر ما در این دوران اتوبان ساختیم، اگر شهر اختیارش به دست شهرداری و شورای شهر بود ما اجازه نمی دادیم روزی هزار ماشین به شهر اضافه شود.

به گزارش ایلنا، قالیباف، شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جلسه امروز شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که در باغ کتاب برگزار شد، گفت: واقعیت این است که ساختار اداری تجاری در کشور ما بعد از انقلاب به گونه ای کار خود را پیش برد که سیستم از اوج به پایین مدیریت و اداره می شود. در حالی که انقلاب با نقش و حضور مردم در همه عرصه ها تحقق یافت و روح قانون اساسی این است که هر کاری که مردم می توانند انجام دهند و دولت ها در آن دخالت نکنند.

تصویر العمل قالیباف به ساخت‌وساز بی‌رویه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

او با تاکید بر اینکه شهرداری و شورای شهر می توانند بار اساسی و جدی از دوش دولت بردارند، ادامه داد: شوراها مردمی ترین نهاد در کل کشور محسوب می شوند، ولی رویکرد دولت به شهرداری ها عمدتا خدماتی بوده و به دنبال نظم بخشی و سامان دهی خدماتی هستند در شهرداری ناگزیریم چاه پر کنیم و زباله ببریم.

قالیباف با تاکید بر اینکه در دوره ریاست خود رویکرد مدیریتی شهرداری را عوض کردن داده هست، خاطرنشان کرد: ما مفتخریم اعلام کنیم در این سه دوره مدیریت شهری مبتنی بر انسان محوری و در جهت آگاهی بخشی صورت گرفت ما رویکرد و ادبیات محله محوری را در پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد کرده و آن را تبدیل به یک اصل کردیم. نمونه اش هم شورایاری ها هستند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به انتقاداتی که به ساخت و سازهای بی‌رویه در دوره مدیریت او می‌شود، گفت: من متاسفم که بعضی‌ها می‌گویند، آیا اینقدر ما د

او ادامه داد: 354 هزار سرای محله در پایتخت کشور عزیزمان ایران ساخته شده است و همه محلات هیئت امنا دارند در شهرداری حرکت ما انسان محور و مبتنی بر آگاهی بخشی و ارتقای کیفیت زندگی مردم بود و جهت هر اقدامی پیوست عمرانی داشتیم.

او با اشاره به انتقاداتی که به ساخت و سازهای بی رویه در دوره او می شود، گفت: من متاسفم که بعضی ها می گویند آیا اینقدر ما در این دوران اتوبان ساختیم اگر شهر اختیارش به دست شهرداری و شورای شهر بود ما اجازه نمی دادیم روزی هزار ماشین به شهر اضافه شود. هنگامی که آن طرفش در دست ما نیست (تولید ماشین) ما مجبوریم برایش راه بسازیم.

او در ادامه با تاکید بر اینکه زنجیره کارها شهرداری در جهت رفاه مردم بود خاطرنشان کرد: ما در مقیاس محله با احداث سرای محله کار فرهنگی را شروع کردیم و از منزل کتاب در سرای محله فرهنگ سرا تا باغ کتاب یک زنجیره فرهنگی در جهت حمایت از کودکان به راه انداختیم من نمی خواهم در این راستا به آمار خارجی (نیوزویک) جهت باغ کتاب اشاره کنم ولی بعضی ها آمال و آرزوهایشان جای دیگر است جهت همین بروید و رسانه های خارجی را نگاه کنید و ببینید در مورد شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران چه می گویند نه اینکه اذعان کنید پایتخت کشور عزیزمان ایران شهر سوخته است و باید آواربرداری کنیم.

تصویر العمل قالیباف به ساخت‌وساز بی‌رویه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

او خطاب به منتقدانش ادامه داد: اگر گمان می کنید پایتخت کشور عزیزمان ایران شهر سوخته است در آینده می خواهید از چه چیزی آواربرداری کنید با این حال این گونه سخنان در کار ما تاثیری ندارد ولی دلمان می سوزد آیا که جهت پیشرفت کشور دست به دست هم نمی دهیم.

قالیباف ادامه داد: ما در شهرداری اقتصاد فرهنگی را متحول کردیم الان در سطح پایتخت کشور عزیزمان ایران 400 کتابخانه وجود دارد که 70 عدد آن شبانه روزی است.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به انتقاداتی که به ساخت و سازهای بی‌رویه در دوره مدیریت او می‌شود، گفت: من متاسفم که بعضی‌ها می‌گویند، آیا اینقدر ما د

قالیباف باز هم منتقدانش در مورد ساخت و سازها را مخاطب قرار داد و گفت: یک چیزهایی می گویند که انسان متحیر می شود که چطور پاسخشان را بدهد. می گویند رفته برج میلاد را ساخته و به چه دردی می خورد! تاریخ ها را عوض می کنند هنگامی که ما وارد شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران شدیم برج میلاد همچون یک میله نیمه کاره وسط شهر رها شده است بود آن وقت پل محیط زیست تفکر شماست؟ و آن میخ نیمه کاره تفکر ما بود. اشکالی ندارد ما صبور هستیم.

او مساله مهم در کشور را بحران مدیریت دانست و تصریح کرد: در تناوب تولید، توزیع، ترویج و مصرف به جای آنکه اصلاح را از تولید شروع کنیم باید از مصرف شروع می کردیم.چالش مهم ما مدیریت در همه حوزه ها از جمله سیاست داخلی و خارجی است.

تصویر العمل قالیباف به ساخت‌وساز بی‌رویه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

او پرسشها امروز پایتخت کشور عزیزمان ایران را ناشی از نبود مدیریت یکپارچه شهری دانست و ادامه داد: مهمترین مسئله شهر در حال حاضر نبود درآمد پایدار است آیا که در سال گذشته دولت درآمد پایدار را با ارزش افزوده منهدم کرد . دولت باید مناطق محروم در اولویت بگذارند ولی نباید از حق و حقوق یک شهر جهت جای دیگری بزنند.

او با تاکید بر اینکه در دوره خود بیشترین طرح های جهادی حمل و نقل عمومی در مناطق جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده است خاطرنشان کرد: ما در باغ پایتخت کشور عزیزمان ایران قصد داریم بازار کتاب را رونق دهیم نه اینکه بخواهیم جای انتشارات را بگیریم از جمعه تا امروز باغ کتاب 130 میلیون فروش داشته که متعلق به شهرداری نیست بلکه به انتشاراتی ها تعلق دارد.

واژه های کلیدی: ایران | مدیریت | مدیریت | قالیباف | شهرداری | شورای شهر | اخبار اجتماعی


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs